Automobilių nuoma Baltarusija

 

Vietos, kuriose galite pradėti savo kelionę Baltarusija

Atraskite Baltarusija

SIXT automobilių nuoma Baltarusijoje

SIXT automobilių nuoma Baltarusijoje

Jei turite galimybę, pasirinkite patogią ir stilingą kelionę, SIXT rent a car rekomenduoja išsinuomoti automobilį Baltarusije. Naudodamiesi automobilių nuomos paslaugomis, sudarysite sau galimybes aplankyti turistinius objektus neskubėdami. Atvykę į verslo kelionę, galėsite nesibaiminti, kad nespėsite į autobusą ar praleisite traukinį - pasieksite savo kelionės tikslą saugiai pasirinktu automobiliu. Įmonės SIXT auto nuoma - pradėta teikti 1912 metais Vokietijoje, o šiuo metu išplėtė savo paslaugas visame pasaulyje. Ne išimtis ir Baltarusija, kurioje galite rasti daug SIXT rent a car nuomos punktų. Juos dažniausiai galite rasti didžiuosiuose miestuose ar oro uostuose - juk svarbu, kad atvykę keliautojai galėtų patogiai pasiekti įvairius turistinius objektus bei spėtų į reikiamus skrydžius. Rūpinamės keliautojais siūlydami prabangius ir patikimus automobilius, kurių tipą galite išsirinkti patys. Pavyzdžiui, jei norite važiuoti patogiai ir paprastai, rinkitės lengvąjį automobilį ar universalą. Kitokius poreikius turintiems klientams taip pat siūlome visureigius, kupė, kabrioletus bei lengvuosius krovininius automobilius. Taip pat siūlome papildomus privalumus: neribojame Jūsų kilometrų, suteikiame navigaciją ir vairuotoją, jei neturite teisių.
Vairavimo taisyklės Baltarusijoje Kelionėje ketinate patys vairuoti? Tuomet verta daugiau pasidomėti šalies kelių eismo taisyklėmis: juk nenorite, kad vizitą sugadintų bauda ar policininko įsikišimas. Prisiminkite šiuos patarimus: saugos diržus būtina prisisegti vairuotojui ir šalia sėdinčiam keleiviui (sėdintiems gale nebūtina); turite įsigyti tarptautinį vairavimo leidimą; vaikams iki 12 metų neleidžiama važiuoti automobilio priekyje; vairuoti turite visiškai blaivi: leistina norma yra 0 promilių. Kaip ir Lietuvoje, Baltarusijoje eismas vyksta dešinėje kelio pusėje, greitis žymimas kilometrais per valandą. Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Baltarusijoje? Net jei į Baltarusiją atvykstate verslo reikalais, būtinai aplankykite pagrindines šalies įžymybes. Pradėkite nuo šalies sostinės - Minsko. Miestas, įkurtas šalia dviejų upių, žinomas nuo pat XI amžiaus, tam tikrą laiką priklausė ir Lietuvos Didžiajai Kunigaikštystei. Tad čia galite rasti ir mūsų kultūros pėdsakų. Geriausia vieta juos pamatyti - aplankyti miesto muziejus. Užsukite ne tik į istorijos, bet ir į Nacionalinį meno muziejų, kur galėsite geriau pažinti šalies menininkus.Aplankykite ir kitus svarbius šalies miestus: Brestą, kuriame yra vienas svarbiausių sovietmečiu statytų monumentų. Dabar ši vieta priklauso UNESCO paveldo sąrašui ir yra viena iš mėgstamiausių turistų vietų. Mieste taip pat pamatysite Kamjanetų bokštą, kuriame įsikūręs regioninis muziejus. Bokšto unikalumas - jo statymo būdas: jis pastatytas tik iš plytų, priešingai nei kiti šalies bokštai.Žinoma, pažinkite ir pačios šalies gamtą: būtinai aplankykite Minsko botanikos sodą, kur galite pamatyti retų augalų, augančių įvairiuose šalies kampeliuose. Jei norite patys pasivaikščioti žmogaus mažai prižiūrimoje gamtoje, nuvykite į Belovežo girią. Galite būti tikri: pasirinkę išsinuomoti automobilį Baltarusijoje, grįšite su daug įspūdžių.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Baltarusija

Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Baltarusija.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Baltarusija?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Baltarusija?
Nesvarbu, ar planuojate apsistoti Baltarusija, ar keliauti už jos ribų, lengva užsisakyti automobilį ilgesniam laikui. Įveskite savo kelionės datas bei paėmimo / grąžinimo vietas, o mes rasime jums nebrangių ilgalaikės automobilių nuomos pasiūlymų.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

5,0
Remiantis 1 atsiliepimais
Paslaugos nuomos metu ir po jos
(5,0)
Po grąžinimo
(5,0)
Kelias į „Sixt“
(5,0)

DUK apie nuomą Baltarusija

Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Baltarusija?

Peržiūrėkite mūsų automobilių nuomos vietas Baltarusija

Rodyti daugiau

Peržiūrėkite mūsų oro uostų vietas Baltarusija

    Rodyti daugiau