Automobilių nuoma
Samos
Žlugimas
Graikija // Samos
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Samos: Sixt automobilio nuoma internetu

SIXT automobilių nuoma Samoje – patogus būdas apžiūrėti salą! Malonus važiavimas naujuose automobiliuose ir itin aukštos kokybės paslaugos laukia Jūsų, tereikia išbandyti SIXT RENT A CAR paslaugas. Gerai pasaulyje žinoma įmonė savo veiklą pradėjo dar 1912 metais Vokietijoje ir sėkmingai ją tęsia iki šiol. Išbandykite SIXT ir Jūs! Išsinuomoti automobilį Samoje gali kiekvienas. Atvykę atostogauti ar verslo reikalais rinkitės iš lengvųjų, universalų, SUV, kupė ir kabrioleto tipo automobilių. Mėgaukitės graikiška saule ir nepakartojamais vaizdais važinėdami patogiais automobiliais. Auto nuoma Samoje – geros kelionės idėja!

 
 • Kos Uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Akti Miaouli street
  85300 Kos

  Pi. - Se.08:00 - 20:00
  Nedarbo diena08:00 - 20:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

Automobilių nuoma Samoje – norintiems patogumo!

Jei jau lankotės Samos saloje – nepraleiskite galimybės pamatyti ją visą. Tą įgyvendinti padės SIXT automobilių nuoma. Išsinuomoti automobilį Samoje galite užsukę į vieną iš keturių SIXT RENT A CAR padalinių. Išsirinkite automobilio tipą, o turimą modelį pasiūlysime mes. Keliaukite be jokių rūpesčių, palikite juos mums! Prireikus Jums pasiūlysime pasinaudoti GPS navigacijos sistemomis, vaikiškų kėdučių, papildomo automobilio draudimo ar kitomis paslaugomis. Neskaičiuokite pravažiuojamų kilometrų, nes jie nėra ribojami. Atradimai, Graikija ir išsiilgtas komfortas kartu su SIXT!

Samas – išskirtinė Graikijos vieta

Gero oro ir antikinio pasaulio palikimo duetas – tai, ką galima rasti Samos saloje. Lankantis čia nuvykite iki Pythagorion senovinio uosto, kuris pavadintas garsaus matematiko Pitagoro vardu, gimusio šiame regione. Visai netoli šios vietos rasite ir kitą įspūdingą palikimą – Panagia Spiliani kapines, kurios įkurtos urve. Nusileiskite 95 laipteliais žemyn, ten pajusite vėsą bei pamatysite mažą oloje įrengtą bažnyčią. Samas taip pat garsėja kaip Heros šventyklos vieta – VIII a. pr. Kr. Pastatyta šventykla šiandien yra vienas lankomiausių objektų. Susipažinkite su paslaptinga buvusio pasaulio praeitimi ir trumpam nusikelkite į senovę. Viešint saloje rekomenduojame nuvykti ir į šios vietovės sostinę – Samos miestą. Čia galėsite pasivaikščioti jaukiomis, siauromis gatvelėmis ir prisėsti mažytėje lauko kavinukėje. Atraskite Graikiją ir vieną iš jos salų – Samą. Naudokitės SIXT ir kurkite gražiausius prisiminimus! 

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Excellent customer service