Automobilių nuoma
Sharjah
Žlugimas
Jungtiniai Arabu Emyratai // Sharjah
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Sharjah: Sixt automobilio nuoma internetu

Laisvę vertinantiems keliautojams automobilių nuoma Šardžoje yra optimalus pasirinkimas. „Sixt“ šio emyrato pažinimui siūlo rinktis išskirtines, prabangias mašinas. Su „Sixt“ rent a car ne tik lengvai pasieksite reikiamas miesto vietas, bet ir mėgausitės ypatingu komfortu. Greiti ir stilingi kabrioletai, solidūs sedanai ir galingi džipai su mechanine arba automatine pavarų dėže – svajonė, kurią Šardžoje įgyvendinsite per kelias minutes.

 
 • sardZos Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Arrivals Hall - Counter No 24
  . Sharjah

  Pi. - Se.00:00 - 24:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

„Sixt“ automobilių nuoma Šardžoje

Vokietijos kompanija „Sixt“ rūpinasi patogia, patikima ir greita auto nuoma. Per daugiau nei šimtą metų įmonė išplėtė savo galimybes taip, kad idealiai atitiktų skirtingų keliautojų poreikius. Šiandien ši rinkos lyderė JAE siūlo mėgautis pačiais naujausiais automobiliais. Paslaugos teikiamos net ir jaunesniems nei 25 metų amžiaus vairuotojams. Įmonės darbuotojai pasirūpina ne tik geriausio modelio pagal rezervuotą kategoriją parinkimu, bet ir papildomais privalumais. Norintiems išsinuomoti automobilį Šardžoje „Sixt“ paruošia geriausių, patikimiausių ir geidžiamiausių gamintojų mašinas. Priklausomai nuo poreikių, automobiliuose gali būti įtaisomos saugios vaikiškos kėdutės. Papildomas mašinos draudimas ir puikiai veikianti GPS įranga leidžia išvengti nemalonių situacijų rizikos. Dėmesio taip pat verta ir automobilių nuoma su vairuotoju. Tai – tiesiog tobulas pasirinkimas jaunavedžiams, į darbo susitikimus skubantiems verslininkams ar norintiems saugiai grįžti į viešbutį pramogautojams.

Vairuokite Šardžoje su „Sixt“

JAE tiesiog tviska nuo prabangos ir inovacijų. Jomis pasižymi netgi viešasis transportas. Vis dėlto Šardža patogiau pažįstama riedant nuomotais automobiliais. Toks sprendimas neabejotinai suteikia daugiau laisvės ir komforto. Nusprendusiems išsinuomoti automobilį Šardžoje atsiveria geriausios galimybės miesto žavesiui patirti. Mašina lengvai pasieksite Feisalo mečetę, kuri yra didžiausia visuose Emyratuose. Taip pat verta nuvažiuoti iki Bait Al Naboodah ir Bait Khalid bin Ibrahim – tradicinės ir senosios architektūros arabų pastatų. Dar vienas įspūdingas reginys – naftos versmę simbolizuojantis fontanas, lengvai tapęs žymiausiu Šardžos objektu. Juo pasigėrėti galite Halid lagūnoje. Automobilių nuoma Šardžoje – idealus pasirinkimas pramogautojams. Aplink miestą driekiasi nuotykius žadanti dykuma, o pačioje Šardžoje gausu dailių, aktyviam laisvalaikiui pritaikytų parkų, didžiulių prekybos ir pramogų centrų. „Sixt“ rent a car – patikima paslauga kiekvienam, trokštančiam savarankiško, autentiško, įspūdžių ir prabangos kupino Emyratų pažinimo.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas