Automobilių nuoma Kaunas

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Mūsų paslaugos Kaunas

Sixt automobilių nuoma Kaune

Sixt automobilių nuoma Kaune

Sixt automobilių nuoma Kaune - Jūsų sėkmingos kelionės startas! Martin Sixt įkurta kompanija yra plačiai žinoma visame pasaulyje. 1912 - ais metais pradėjusi savo veiklą ambicijomis ir kokybės siekiu pasižyminti įmonė savo paslaugas teikia net 105 - iose šalyse. Lyderis Vokietijoje, konkurencingumu nenusileidžiantis ir Europoje siūlo kokybiškas paslaugas atitinkančias kiekvieno kliento reikalavimus. Sixt rent a car automobilių pasiūla apjungia rafinuotą prabangą ir ekonomiją, todėl tik Jūsų pasirinkimas, kokios kategorijos transporto priemone pageidaujate naudotis. Patogumas vairuojant automobilį suteiks Jums dar daugiau noro detaliai apžiūrėti miestą ir surasti bendrystę su Kauno aplinka. Pasirinkite išsinuomoti automobilį Kaune ir atraskite miestą savaip!! Kaunas tai didelis miestas, todėl norint pabuvoti kuo daugiau vietų - sunku apsieiti be auto nuomos paslaugų. Patogus privažiavimas prie visų strateginių miesto objektų patogus, o gyventojų ir miesto svečių patogumui - Kaune įrengta daug automobilių stovėjimo aikštelių. Išsirinkite Jūsų mėgstamiausio tipo automobilį - lengvasis, universalas, 4x4, kupė ar kabrioletas - Jūsų pasirinkimas. Pasinaudokite Sixt auto nuoma Kaune ir laimingai važinėkite, ne tik dėl mūsų siūlomų komfortabilių automobilių, bet ir dėl neribojamo kilometražo. Dar daugiau, GPS navigatoriai suteiks Jums užtikrinimą, kad nenuklysite nuo tinkamo kelio ir pasiekti norimą lokaciją laiku. Jeigu Jūs nevairuojate, bet norite greitai ir patogiai aplankyti tam tikras erdves - pasinaudokite papildomo vairuotojo paslauga ir paprastai bei lengvai judėkite savo tikslų link. Išsinuomoti automobilį Kaune - paprasta ir nesunku. Sixt rent a car - patogus ir sumanus būdas keliauti!
Kaunas – senųjų laikų dvasia alsuojantis miestas! Pasirinkę Kauną nenusivilsite, nes čia dera istoriniai ir modernizmo atspindžiai. Pasinaudokite Sixt paslaugomis ir grožėkitės Milikonių ar Aleksoto apžvalgos aikštelėmis. Skirtingose miesto vietose įsikūrusios erdvės leis Jums pamatyti skirtingus Kauno veidus. Jeigu domitės istorija, rekomenduojame apsilankyti Kauno IX forte, kur galėsite susipažinti su tarpukarių istoriniais vingiais. Nepraleiskite progos pamatyti ir Pažaislio vienuolyno ansamblį, kuris įsikūręs Kauno marių pakrantėje. Susipažinkite su visomis Kauno miesto spalvomis ir įsitikinkite, kokia graži gali būti Lietuva. Suteikite sau galimybę išsinuomoti automobilį Kaune ir laisvai keliaukite po užburiantį Kauną!
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Kaunas
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Kaunas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Kaunas, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Kaunas.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą Kaunas?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti Kaunas. Gali būti taikomas mokestis.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,9
Remiantis 157 atsiliepimais
„Sixt“ padalinyje
(5,0)
Transporto priemonės perdavimas
(5,0)
Transporto priemonės grąžinimas
(5,0)

DUK apie nuomą Kaunas

Ko reikia norint išsinuomoti automobilį Kaunas?
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Kaunas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Kaunas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our stations in Kaunas

Rodyti daugiau