Automobilių nuoma Vilnius Centr.traukiniu stotis

 

Populiariausi Vilnius Centr.traukiniu stotis

* Kainos apskaičiuotos 30.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Vilnius Centr.traukiniu stotis nuo 06.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Vilnius Centr.traukiniu stotis padalinį

Adresas

Sodu str. 14, 01313 Vilnius, Lietuva
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
08:00 - 17:00

Mūsų paslaugos Vilnius Centr.traukiniu stotis

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Jei automobilių nuoma yra jus dominantis klausimas ir norite savo kelionės metu patogiai ir ekonomiškai keliauti - Sixt automobilių nuoma Vilniaus centrinėje traukinių stotyje - tai ko Jūs ieškote! Martin Sixt įkurta įmonė veikia jau nuo 1912, todėl gali Jums pasiūlyti išskirtinės kokybės paslaugas ir su Jumis pasidalinti per daugelį metų sukaupta patirtimi. Sixt auto nuoma pasižymi dideliu automobilių pasirinkimu, todėl lengvai išsirinksite Jūsų mylimiausios klasės transporto priemonę. Jums siūloma rinktis iš - lengvųjų, universalių, visureigių, lengvųjų krovininių, kupė ar kabrioleto tipo - transporto priemonių. Ekonomiškumas ar prabanga - renkatės Jūs. Įsijauskite į tyrinėtojo vaidmenį ir atraskite Lietuvos spalvas su Sixt rent a car kompanija!
Sixt automobilių nuoma Vilniaus centrinėje traukinių stotyje Pamatykite Lietuvos peizažą ryškiausiomis spalvomis keliaudami po šalį, pasinaudodami auto nuomos Vilniaus centrinėje traukinių stotyje paslaugomis. Vilniaus traukinių stotis įkurta patogioje miesto vietoje - tai atspirties taškas nuo kurio galite pradėti planuoti savo kelionę po šalį ar jos sostinę. Padarykite tai į pagalbą pasitelkus komfortišką Sixt automobilį. Tam, kad kelionėje nepaklystumėte - Jums siūlome pasinaudoti GPS navigacijomis, kuriose nusistatę norimą maršrutą pasieksite galutinę tikslo stotelę greitai ir užtikrintai. Esant reikiamybei - įmontuosime vaikišką kėdutę, kad Jūsų mažylis galėtų saugiai keliauti kartu. Užsukite į Sixt ir pamatykite, kaip lengva išsinuomoti automobilį Vilniaus centrinėje traukinių stotyje vos tik išlipus iš vagono. Tegul Jūsų kelionės netemdo jokie rūpesčiai!
Vilnius– dinamiškas ir nenuspėjamas miestas Vilnius - tai kasdien vis labiau modernėjantis ir vakarietiška dvasia alsuojantis miestas, kartu išlaikantis savo istorinį autentiškumą. Apsilankykite Užupio Respublikoje - išskirtinėje Vilniaus dalyje, kitaip dar vadinamoje meninės orientacijos visuomenės gyvenamąja vieta. Rekomenduojame kelionę pratęsti Vilniaus apylinkėse įsikūrusiame Verkių rūmų komplekse, kur rasite ne tik nuostabų parką pasivaikščiojimui, bet ir pilnai išsilaikiusį rūmų pastatą. Nepraleiskite galimybes pamatyti lietuviškųjų viršūnių - Kernavės piliakalnių. Žavėkitės Vilniumi ir jo apylinkėmis! Juk taip paprasta išsinuomoti automobilį Vilniaus centrinėje traukinių stotyje ir pradėti keliauti ne tik planuojant savo laiką, bet ir kelionės maršrutą!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Vilnius Centr.traukiniu stotis

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Vilnius Centr.traukiniu stotis?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Vilnius Centr.traukiniu stotis, turite būti ne jaunesni nei 23 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Vilnius Centr.traukiniu stotis.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Vilnius Centr.traukiniu stotis?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,9
Remiantis 14 atsiliepimais
Transporto priemonės perdavimas
(5,0)
Transporto priemonė
(5,0)
„Sixt“ padalinyje
(5,0)

DUK apie nuomą Vilnius Centr.traukiniu stotis

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Vilnius Centr.traukiniu stotis?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Vilnius Centr.traukiniu stotis?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Vilnius Centr.traukiniu stotis

Rodyti daugiau