Automobilių nuoma
Maskvos Seremetjevo Oro uostas
Žlugimas
Rusija // Moscow // Maskvos Seremetjevo Oro uostas
Pakeisti asmeninius duomenis

Nuomojamas automobilis Maskvos Seremetjevo Oro uostas: Sixt automobilių nuoma

Punkto duomenys
Adresas: Khimky (Moscow Area)
  103340 Moscow RU +7-4955891111
 
Nuomos punkto tipas: oro uostas
GDS – kodas: SVO
Darbo valandos
Pi. - Se.00:00 - 24:00
Nedarbo diena00:00 - 24:00
 
 

Rusijos sostinę aplankyti būtina ir tą padaryti galite naudodamiesi Sixt automobilių nuoma Maskvos Šeremetjevo oro uoste. Nuomos įmonė Sixt rent a car rūpinasi Jūsų kelionės patogumu, todėl teikia aukščiausios kokybės paslaugas savo klientams jau nuo 1912 metų. Šiuo metu Sixt paslaugomis galima pasinaudoti net 105-iose pasaulio šalyse – tarp jų yra ir Rusija. Jeigu Jūsų kelionės pradžia – Maskva ir norite išsinuomoti automobilį Maskvos Šeremetjevo oro uoste, tuomet galite rinktis iš kelių automobilių tipų. Savo išvykai galite išsinuomoti universalą arba lengvąjį automobilį. Jei trokštate daugiau patogumo – rinkitės visureigį (SUV), o jei prabangos – kupė arba kabrioletą. Sixt rent a car paslaugų pasirinkimas priklauso nuo Jūsų norų ir poreikių.

Maskvos Šeremetjevo oro uostas laukia Jūsų su Sixt rent a car

Khimki regione įsikūręs Maskvos Šeremtjevo oro uostas (SVO) – daugiausia keliautojų aptarnaujantis oro uostas. Jame kasmet apsilanko daugiau nei 31 milijonas keleivių, kurie skrenda į vieną iš daugelio skirtingų oro linijų siūlomų krypčių. Jeigu abejojate, ar verta išsinuomoti automobilį Maskvos Šeremetjevo oro uoste, galite būti tikri, kad jo prireiks. Maskva yra už 29 km nuo oro uosto, todėl norint pasiekti centrą tikrai reikės važiuoti, o patogiausia tai padaryti nuomotu automobiliu. Norėdami išvengti nesklandumų vykstant į savo viešbutį, pasirinkite norimą automobilį ir prieš važiuodami būtinai pasitikrinkite kelią. Nenustebkite, jei papulsite į automobilių spūstį – čia jos kasdienis reiškinys.

Aplankykite Rusijos sostinę naudodamiesi auto nuoma Maskvoje

Maskva gali kiekvieną nustebinti daugybe architektūros stilių viename mieste. Čia galite rasti įvairiausių, ne tik senoviškų rusiškų statinių, tokių kaip, pavyzdžiui, Kremlius (senovinių pastatų junginys, turintis ne vieną soborą ir rūmus). Maskvoje esantys rūmai atskleidžia XIX amžiuje vyravusį romantinį stilių. Jeigu patinka menas, būtinai aplankykite Puškino ir Tretjakovskajos galerijas. Jose rasite ne vieną modernaus meno pavyzdį, čia dažnai vyksta ir įvairūs edukaciniai renginiai – rodoma, kaip keitėsi Rusija ir jos istorija. Jeigu labai patinka vertinti bažnyčių architektūrą, tuomet Maskva yra Jūsų miestas – čia rasite net 790 ortodoksų bažnyčių ir 8 vienuolynus. Dauguma jų – senojo rusiškojo stiliaus. Visa tai ir dar daugiau pamatysite pasinaudoję automobilių nuoma Maskvos Šeremetjevo oro uoste.

 

Automobilio nuomos punkto duomenys

Darbo valandos

Pi. - Se.00:00 - 24:00
Nedarbo diena00:00 - 24:00

Kontaktai ir radinių biuras

SIXT nuomos punktas Maskvos Seremetjevo Oro uostas SVO Khimky (Moscow Area) 103340 Moscow 55.972778, 37.414722 +7-4955891111

SIXT nuomos punktas Maskvos Seremetjevo Oro uostas SVO

Khimky (Moscow Area)
103340 Moscow
 
Telefono Nr. +7-4955891111

Tokiu laiku punktas nedirba

Automobilio paėmimas/grąžinimas galimas ir nedarbo metu.. Automobilio paėmimas/grąžinimas galimas ir nedarbo metu..

Automobilio nuomos paslaugos šiame nuomos punkte

 • Lengvieji automobiliai ir universalai
 • Kupė ir kabrioletai
 • Visureigiai / 4x4

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas