Automobilių nuoma
Hof-Plauen Oro uostas
Žlugimas
Vokietija // Hof // Hof-Plauen Oro uostas
Pakeisti asmeninius duomenis

Nuomojamas automobilis Hof-Plauen Oro uostas: Sixt automobilių nuoma

Punkto duomenys
Adresas: Pirk 20
  95032 Hof DE +49-8966060060
 
Nuomos punkto tipas: oro uostas
GDS – kodas: HOQ
Darbo valandos
Pi. - Pe.07:30 - 18:00
&#.08:30 - 12:00
 
 

Atvykstantiems į Hof Plaueną, gali pagelbėti Sixt automobilių nuoma Hofo Plaueno oro uoste (HOQ). Vykstant į kitą miestą yra patogu naudotis Sixt paslaugomis, mat įmonė šioje sferoje veikia jau nuo pat 1912 metų, taigi yra sukaupę ilgą patirtį. Ši sukaupta patirtis padės išrinkti Jums tinkančią transporto priemonę, padedančią pasiekti lankytinus objektus. Išsinuomoti automobilius Hofo Plaueno oro uoste galima tik pagal kategorijas. Iš esamų kategorijų, Hof Plaeuno oro uoste Jums gali būti suteikti lengvieji ar universalūs automobiliai. Vienas iš tokių automobilių gali būti minivenas, kuris skirtas atvykstančioms šeimoms.

Keliautojams patogu išsinuomoti automobilį Hofo Plaueno oro uoste

Hofo Plaueno oro uostas (HOQ) yra regioninis Hofo miesto oro uostas. Tai yra nedidelis Vokietijos oro uostas, esantis Bavarijos šiaurės rytuose. Hofo Plaueno oro uoste nevyksta komerciniai skrydžiai, tačiau jis yra mėgstamas asmenų, kurie atvyksta jį aplankyti, atskrenda asmeniniais lėktuvais. Oro uoste yra paruoštos skirtingos skraidymo priemonės, skirtos civiliams: parasparniai, asmeniniai lėktuvai. Nuo paties Hofo miesto oro uostas yra nutolęs 6 km, kuriuos yra daug patogiau nuvažiuoti automobiliu. Todėl rekomenduojama išsinuomoti automobilį Hofo Plaueno oro uoste (HOQ).

Išnuomotas automobilis padės Jums aplankyti Hofą

Hofas yra šiaurės rytų Bavarijos apskrities miestas, esantis Frankonijos regione. Šiame mieste yra gana daug kultūrinių paminklų. Lankytojus, besinaudojančius auto nuoma Hofe, sužavės operos, simfonijos teatrai ir koncertų salė. Daugiafunkciniui Hofo teatrui priklauso operos, dramos, baleto ir jaunimo teatrai, kurie nuolat rengia įvairius pasirodymus. Kitas svarbus lankytinas objektas yra Hofo laisvalaikio salė, kuriame groja ir žymusis miesto simfoninis orkestras.
Tačiau pasirinkus automobilių nuomą Hofo Plaueno oro uoste nebūtina lankytis tik Hofe. Oro uostas yra ant ribos tarp Bavarijos ir Sachseno regionų, todėl norint pamatyti daugiau įdomių objektų, galima aplankyti šiuos regionus ir pasigrožėti skirtingomis jų architektūromis.
Hofo miestą bei Frankonijos apylinkes galės padėti aplankyti Sixt automobilių nuoma Hofo Plaueno oro uoste. Tai yra paprasta ir ekonomiška – galėsite lengviau valdyti ir laiką, ir savo išlaidas.

 

Automobilio nuomos punkto duomenys

Darbo valandos

Pi. - Pe.07:30 - 18:00
&#.08:30 - 12:00

Kontaktai ir radinių biuras

SIXT nuomos punktas Hof-Plauen Oro uostas HOQ Pirk 20 95032 Hof 50.286613, 11.866319 +49-8966060060

SIXT nuomos punktas Hof-Plauen Oro uostas HOQ

Pirk 20
95032 Hof
 
Telefono Nr. +49-8966060060

Automobilio nuomos paslaugos šiame nuomos punkte

 • Lengvieji automobiliai ir universalai
 • Kupė ir kabrioletai
 • Visureigiai / 4x4

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Excellent customer service