SIXT nuomos padaliniai pasaulyje
2000+
nuomos padaliniai pasaulyje
105+
šalys
SIXT Lietuva

SIXT Europa
SIXT WOLRDWIDE

SIXT AUTOMOBILIŲ NUOMA

SIXT yra viena iš pasaulinių automobilių nuomos paslaugų lyderių, teikianti geriausius automobilių nuomos paslaugų pasiūlymus internetu – pas mus rasite visų komforto ir kokybės lygių lengvųjų keleivinių automobilių, visureigių, minivenų, mikroautobusų, sportinių automobilių, kabrioletų, lengvųjų krovininių automobilių ir įvairių kitų tipų automobilių. SIXT automobilių nuomos parke rasite ir verslo klasės automobilių, kurie yra nepamainomi vykstant į verslo susitikimus ar norint išskirtinio komforto. Klientų patogumui siūlome vairuotojo paslaugas, limuzino paslaugas, taip pat komercinio transporto nuomą bei lengvuosius krovininius automobilius.
Jeigu Jums reikia asmeninio lengvojo arba krovininio automobilio, SIXT automobilių nuomos mobilumo paslaugas galite užsisakyti internetu, telefonu arba automobilių nuomos punkte! Šiuo metu Baltijos šalyse įmonė siūlo daugiau kaip 400 ne senesnių kaip 2 metų nuomojamų automobilių. SIXT automobilių nuomos biurai yra įsikūrę visose trijose Baltijos valstybių sostinėse - Vilniuje, Rygoje, Taline – ir šių miestų oro uostuose.

ORO UOSTAI SU SIXT NUOMOS PUNKTAIS

Rodyti daugiau

SIXT AUTOMOBILIŲ NUOMA LIETUVA

Rodyti daugiau

AUTOMOBILIŲ NUOMA UŽSIENYJE

Komandiruotėje ar laisvalaikio kelionėje, nesvarbu, kur bekeliautumėte – Europos šalyse, Amerikoje, Afrikoje ar Azijoje , SIXT automobilių nuoma garantuos Jūsų mobilumą bet kuriame iš šių keturių pasaulio žemynų. SIXT automobilių nuoma laukia Jūsų 105 šalyse ir daugiau kaip 4000 nuomos punktų visame pasaulyje, įskaitant tokias Europos šalis, kaip: Italija, Vokietija, Ispanija, Belgija ir Prancūzija. Gal Jūsų kelionei reikalingas lengvasis automobilis, kuriuo keliausite kartu su mylimu žmogumi po gražiausias Europos sostines?
O gal Jums reikalingas minivenas, nes su draugų kompanija nutarėte apkeliauti įspūdingiausias Ispanijos vietas ar mėgautis vaizdais važiuojant Prancūzijos pakrante? SIXT siūlo jums naujus ekonominės, vidutinės, verslo ar prabangos klasės automobilius su automatine arba mechanine pavarų dėže. SIXT automobilių nuomos automobilių parke rasite BMW, Mercedes, VW, Toyota, Ford, Opel ir kitų pirmaujančių automobilių gamintojų automobilius. Užsisakykite automobilį internetu arba mobiliuoju telefonu puikiomis kainomis ir pasiimkite automobilį pasirinktoje šalyje.
Rodyti daugiau

PATRAUKLIOS NUOMOS SĄLYGOS

SIXT klientus vilioja itin patraukliomis automobilių nuomos sąlygomis. Nesvarbu, kokį automobilį nuspręstumėte pasirinkti, galite būti užtikrinti, kad jis bus pakankamai naujas ir techniškai tvarkingas. Didžioji dalis nuomojamų transporto priemonių yra ne senesnės nei trijų mėnesių, todėl galima džiaugtis ypatingai malonia ir patogia kelione. Nesvarbu, ar jus domina automobilių nuomos paslaugos užsienyje, ar Lietuvoje, SIXT neabejotinai yra viena tų kompanijų, kuri gali pasiūlyti nuomą pačiomis geriausiomis kainomis. Pamirškite papildomus ar paslėptus mokesčius, nes SIXT kompanija yra sąžininga ir nurodanti tikrąsias teikiamų paslaugų kainas. Nuomojamų automobilių rezervacija gali būti atliekama internetu – tam paprastai prireikia ne daugiau nei kelių laisvų minučių. Taip pat palanku yra tai, kad rezervacijos atšaukimas jums visiškai nieko nekainuos – jei iškiltų tam tikrų nesklandumų, dėl kurių jums tektų atsisakyti nuomos paslaugų, rezervacijos atšaukimas bus atliekamas iš tiesų labai greitai bei sklandžiai. Prireikus kartu su automobiliu galėsite pasirinkti ir tam tikrus priedus, pavyzdžiui, GPS sistemą, leidžiančią paprasčiau orientuotis nepažįstamose vietovėse, ar automobilinę kėdutę, kuri garantuoja didesnį mažųjų keleivių saugumą. Palanku ir tai, kad pasiimti automobilį galėsite jums patogiausioje vietovėje, o tuomet, jei kiltų tam tikrų neaiškumų, tiesiog galėsite susisiekti su konsultantais, kurie iškilus tam tikriems klausimams klientams padeda 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę. Galite būti tikri, kad SIXT automobilių nuoma užsienyje ir Lietuvoje puikiai pateisins jūsų poreikius!
Rodyti daugiau