Automobilių lizingas nuo 1 mėnesio iki 12

Automobilių lizingas nuo vieno mėnesio iki trijų | SIXT Leasing Lietuva

SIXT mini – leasing – tai Jūsų išsvajotieji automobiliai lizingu!

Pasirinkę SIXT lizingą gaunate nuostabią galimybę mėgautis naujutėlaičiu automobiliu, tad nepraleiskite šios progos! Mini lizingas – tai ilgalaikė automobilio nuoma (ne mažiau nei vienas mėnuo ir ne ilgiau nei vieneri metai), todėl tai puikus sprendimas, jei Lietuvoje ar kitoje šalyje Jums reikalingas automobilis vasaros metu, o gal poros mėnesių komandiruotei.

Su SIXT mini – leasing paslauga gaunate naujutėlaitį automobilį, kuriuo per mėnesį galite nuvažiuoti net iki 1600 km. Mini lizingo paslaugos aktualios ne tik tiems, kurie laikinai atvyksta į kitą šalį, tačiau tai puikus sprendimas ir tiems, kuriems reikalingas laikinas automobilis. Neretai mini lizingą pasirenka automobilio vis dar ieškantys žmonės, kurie nenori prarasti mobilumo ir išlikti nevaržomi.

SIXT mini automobilių lizingas – tai ne tik būdas įsigyti naują automobilį ribotam laikui, tačiau ir jį išbandyti. Kas žino, gal būtent tokį automobilį įsigysite ir visam laikui?

SIXT lizingas, kaip ir visos kitos automobilių nuomos paslaugos bus suteiktas greitai, profesionaliai ir Jums patogiu būdu. Esant poreikiui patarsime, kokį automobilį geriau pasirinkti, kuris atitiktų Jūsų asmeninius poreikius.

SIXT minilizingo programa – tai nuostabus pasiūlymas jeigu Jums reikia automobilio mėnesiui. Minilizingas šiandien – žemos kainos ir nauji automobiliai.

Sąlygos:

  • automobilių skaičius ribotas;
  • automobilio nuoma ne mažiau nei 1 mėnuo ir ne ilgiau nei 12 mėnesiai;
  • leistina rida 1 mėnesiui iki 1600 km;
  • draudiminė frančizė 550 EUR;
  • kaina nurodyta be PVM.

Kreipkitės tel.: +370 52395636 arba [email protected]

Džiaugiamės, kad SIXT automobilių lizingas viršija klientų lūkesčius, o Jūsų šypsenos ir teigiami atsiliepimai skatina tobulėti toliau ir gerinti savo paslaugas kasdien!