Planuojate kelionę į užsienį? SIXT utomobilių nuoma

Planuojate kelionę į užsienį? Pasirūpinkite automobilio nuoma iš anksto!

Šalys Europoje ir kitur atsiveria turistams. Norintieji atsikvėpti ir po ilgo laiko pasimėgauti vasaros oru šiuo metu dažniausiai renkasi Graikiją, Portugaliją, Kroatiją, Ispaniją, Turkiją, Juodkalniją, Italiją, Maldyvus, Meksiką, Kosta Riką.

SIXT utomobilių nuoma surinko patarimus, į kuriuos derėtų atsižvelgti planuojant kelionę ir užsienyje nuomojantis automobilį. 

Naudingiau planuoti laiku. Ką dar reikėtų apsvarstyti?

  • Nuomojamą automobilį užsisakykite laiku. Nepalikite automobilio rezervavimo paskutinei minutei, nes paklausa viršija pasiūlą. COVID-19 ribojimai lemia, kad naujų automobilių pagaminama gerokai mažiau nei įprastomis sąlygomis, dėl to visame pasaulyje vėluoja jų pristatymas. Susiklosčius tokiai padėčiai, užsisakinėjantiems paskutinę minutę gali nepavykti užsisakyti transporto priemonės arba teks mokėti gerokai daugiau nei užsisakant iš anksto.  
  • Iš anksto mokėti – pigiau, mokėti atsiimant automobilį – saugiau ir neretai naudingiau. Šiuo metu gyvename gana nestabiliais laikais, visi susiduriame su situacijomis, kai tenka atidėti arba apskritai atšaukti kelionę. Atkreipkite dėmesį, kad jei užsisakydami automobilį mokate iš anksto (kaina bus žemesnė), norėdami atšaukti arba pakeisti savo nuomos užsakymą, turėsite sumokėti mokestį. Būtent todėl rekomenduojame rinktis tarifą, leidžiantį keisti užsakymą ir jį nemokamai atšaukti. Skaityti daugiau