Mikroautobusų nuoma Vilniuje, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje

Mikroautobusu nuoma Lietuvoje | Sixt auto nuoma

 

Sixt mikroautobusų nuoma – jūsų šeimai, draugams ar įmonei keliauti Lietuvoje ir visame pasaulyje.

Jei planuojate keliauti po Lietuvą ar net važiuoti į užsienį su šeima ar draugais; organizuojate renginį įmonės kolektyvui ar nepamirštamą mergvakarį, tada naudodamiesi Sixt Premium vienatūriu galėsite pasimėgauti itin patogia kelione.Sixt siūlo 7-viečius ir 9-viečius keleivinius mikroautobusus Lietuvoje ir visose Baltijos šalyse – jums siūlomi mikroautobusai su automatine ir rankine pavarų dėže - Toyota Proace (9 sėdimosios vietos), Toyota Proace VIP Shuttle (7sėdimosios vietos) ir kt. Taip pat galite nuomoti mikroautobusą visoje Europoje ir kitose pasaulio šalyse.

 

 

 

Svarbu! Sixt autonuomai siūlomus mikroautobusus leidžiama turint B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Ar reikalingas vairuotojas? Sixt taip pat teikia vairuotojo paslaugas už papildomą kainą, taip leisdama jums visiškai mėgautis savo kelione.

 

 

Kodėl verta nuomoti vienatūrį?

  • Pelninga. Sixt siūlo mikroautobusus naudinga kaina, taip taupydama jūsų pinigus ir leisdama jums maloniai apsipirkti kelionės metu.
  • Keliaukite kartu! Dažniausiai nuomoti vienatūrį yra būtinam kai ketinate pasinaudoti kempingu, pažaisti sporto žaidimus, išvykti į trumpas ar tolimas keliones su šeima, draugais ar kolegomis. Nuomodami vienatūrį, gausite galimybę keliauti ir praleisti laiką kartu.
  • Daug vietos. Pasirinkite 7-vietį arba 9-vietį keleivinį mikroautobusą priklausomai nuo jūsų planų ir važiuojančiųjų  skaičiaus. Laisvosiose papildomose sėdynėse galima laikyti bagažą, jei planuojate pirkti daug daiktų kelionės metu.


Keliaudami, galite pasiimti viską,  ko reikia jūsų patogumui, nes Sixt vienatūryje ir mikroautobuse galima lengvai pervežti du pilno dydžio kelionkrepši
us ar tris mažesnio dydžio bagažo vienetus.