Automobilių parko valdymas | SIXT Leasing

Automobilių parko valdymas

Automobilių parko valdymas yra nepagrindinės funkcijos nuoma iš išorinio paslaugų teikėjo. Tai reiškia, kad Jūs patikite savo įmonės automobilių parko valdymą automobilių parkų valdymo profesionalams. Mes pasirūpinsime Jūsų automobilių parku!

Ir visame pasaulyje, ir Baltijos šalyse – Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje – įmonių, kurios imasi šio strateginio žingsnio, skaičius auga. Jos iš išorės specialistų perka įvairias nepagrindines funkcijas – tokias kaip patalpų valymas, apsauga, kompiuterių priežiūra, buhalterijos tvarkymas ir nuosavo automobilių parko valdymas.

SIXT automobilių parko valdymo paslaugos yra lengvai pritaikomos kiekvieno kliento poreikiams – ir kalbant apie dabartinį Jūsų įmonės automobilių parką, ir apie naujus automobilius, kurių galbūt nuspręsite įsigyti.

Neatskiriama modernaus ir kokybiško automobilių parko valdymo dalis yra klientų aptarnavimo visą parą centras ir IT sistema „Automobilių parko kontrolė internetu“.

SIXT auto parko valdymas – tai:

  • Ekonomija. Dideliam automobilių parkui automobilių parko valdymo paslaugos leidžia sutaupyti, nes nebereikia mokėti už patalpų nuomą, komunalines paslaugas, samdyti personalo ir mokėti atlyginimo bei kitų su bendrovės transporto skyriumi susijusių fiksuotų išlaidų. Nedideliems automobilių parkams automobilių parko valdymo paslaugos suteikia didmeninio pirkėjo nuolaidas ir pirmenybę.
  • Pagrindinio verslo vystymas. Patikėję savo transporto priemones automobilių parko valdymo specialistams, Jūs galėsite daugiau susitelkti į pagrindinį verslą, todėl sulauksite naujų klientų ir pajamų.
  • Paslaugomis naudotis paprasta. Norėdami pasinaudoti automobilių parko valdymo paslaugomis, Jūs turėsite atsiminti tik mūsų nemokamą telefono numerį, elektroninio pašto dėžutės adresą arba fakso numerį. Visa kita atliksime mes.
  • Paprastas planavimas. Visi Jūsų mokėjimai (išskyrus už degalus, automobilių plovimą ir draudimo riziką) yra įskaičiuoti į fiksuotą mėnesio mokėjimą už automobilių parko valdymo paslaugas. Taigi Jūsų pinigų srautai yra tolygūs ir galite paprasčiau planuoti išlaidas. Toks automobilių parko valdymas taupo tiek Jūsų laiką, tiek pinigus.
  • Paprasta kontrolė ir patikimumas. Jūs gausite aiškias ir suprantamas ataskaitas apie suteiktas paslaugas. Jose pateikti duomenys išsamūs, jie puikiai tinka Jūsų transporto išteklių analizei ir kontrolei. Pasirinkdami visą automobilių parko valdymo paslaugų paketą, pasirašysite tik vieną sutartį, kurios vykdymą kontroliuoti labai paprasta.
  • Nesudėtingi atsiskaitymai. Užuot gavusi daugybę sąskaitų ir kvitų, Jūsų buhalterija gaus vieną sąskaitą kartą per mėnesį. Joje bus pateikti visi duomenys apie suteiktas automobilių parko valdymo paslaugas.
  • Puikios žinios ir patirtis. SIXT automobilių parko valdymas – tai profesionalų žinios ir automobilių parko valdymo patirtis. Jums nereikia patiems nagrinėti įstatymų pakeitimų, rinkos situacijos ir kitų sričių, nes viskuo pasirūpinsime mes.