Automobilių nuoma įmonėms

Automobilių nuoma įmonėms Lietuvoje ir komandiruotėms užsienyje | Sixt automobilių nuoma

SIXT – jūsų verslo mobilumas!

Automobilių nuoma įmonėms Lietuvoje ir komandiruotėms užsienyje. SIXT jūsų verslui užtikrina automobilių nuomą Lietuvoje ir 105 valstybėse, daugiau nei 4000 nuomos punktų visame pasaulyje. SIXT automobilių parke galite naudotis naujais BMW, Mercedes, Volkswagen, Toyota ir kitų žymių pasaulio gamintojų ekonominės, vidutinės, verslo ir premium klasės automobiliais.

SIXT korporatyvinė kortelė jūsų įmonei užtikrins palankiausias automobilių nuomos kainas ir sąlygas. Įmonės darbuotojai greitai ir kokybiškai gaus reikiamus automobilius Lietuvoje, Baltijos šalyse ir vykstant į komandiruotes užsienyje.

Būkite žingsniu priekyje su SIXT ir naudokitės korporatyvinių klientų pranašumu!

  • Premium automobiliai. Patogiai ir saugiai kelionei galite pasinaudoti didžiausiu verslo ir premium klasės automobilių parku Europoje. Vidutinis nuomos automobilių parko amžius – 6 mėnesiai. 80% automobilių įmontuota navigacija; 70% turi dyzelinį variklį, kad kelionė būtų ekonomiška. 
  • Palankūs atsiskaitymai. Tik korporatyviniams klientams – apmokėjimo po paslaugos sąskaita už gautas paslaugas Lietuvoje ir užsienyje. Atsiskaitant SIXT korporatyvine kortele – neužšaldomas užstatas. Galimas paslaugos apmokėjimas įmonės banko kreditine kortele. 
  • Rezervavimas 24/7. Rezervuokite nuomojamą automobilį bet kuriuo jums patogiu metu: internetu, skambindami telefonu, SIXT nuomos punktuose, artimiausioje kelionių agentūroje ar SIXT programėle
  • Sutaupykite laiko! Lietuvoje ir visose Baltijos valstybėse užtikriname automobilių pristatymą ir jų paėmimą jums patogioje vietoje. Skirkite laiko savo verslui! 
  • 100% laisvė. Pasikeitė planai? Pakeiskite automobilio nuomos rezervaciją lengvai ir greitai. Rezervacijos pakeitimas ar atšaukimas yra nemokami. 
  • Saugumas ir servisas. SIXT Lietuva nuomodamas automobilius Lietuvoje ar užsienyje bendrauja lietuvių, rusų ir anglų kalbomis. 
  • Apžvelgiamos išlaidos. Detalizuotos ataskaitos ir išlaidų apžvalgos leidžia analizuoti išlaidas (pvz., projekto, darbuotojo ar automobilio). Būkite informuoti! 
  • Korporatyvinės kainos. Naudokitės automobilių nuomos paslaugomis Lietuvoje ir visame pasaulyje – 105 pasaulio valstybėse, 4000 nuomos punktų už fiksuotas korporatyvines kainas!


Papildomos paslaugos jūsų verslui:

  • Pakaitinis automobilis – jei įmonės automobilis yra servise arba reikia ypatingo automobilio.
  • Renginių aptarnavimas – visas transporto paslaugų užtikrinimas nuo VIP pervežimų iki grupių pervežimų autobusais.

Norite tapti SIXT korporatyviniu klientu? 

Skambinkite: +370 52395636 arba rašykite: [email protected]

Rezervacijų sistema

Automobilių nuoma įmonėms Lietuvoje ir komandiruotėms užsienyje | Sixt automobilių nuoma

Korporatyviniams klientams – paprasta ir patogi automobilių nuoma už ypatingas verslo kainas.

Korporatyvinė kortelė

Korporatyviniams klientams – paprasta ir patogi automobilių nuoma už ypatingas verslo kainas

Atsiskaitykite SIXT korporatyvine kortele ir gaukite apmokėjimo po paslaugos sąskaitą. Užstatas neužšaldomas.

Automobilių veiklos nuoma

Automobilių veiklos nuoma su visomis paslaugomis įmonėms | Sixt Leasing Lietuva

Automobilių veiklos nuoma su visomis paslaugomis įmonėms. Išsirinkite savo automobilį iš daugiau nei 10 000 automobilių markių ir modelių!