Automobilių nuoma
Tirana
Žlugimas
Albanija // Tirana
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Tirana: Sixt automobilio nuoma internetu

Automobilių nuoma Tiranoje iš kompanijos „Sixt“ – puikus sprendimas patogiai kelionei. Tai patikima rinkos lyderė, siūlanti daugiausiai prabangių mašinų Europoje. Įspūdingai pažinčiai su Tirana tereikia rezervuoti automobilių kategoriją, o labiausiai tinkantį modelį parinks „Sixt“ darbuotojas. Vairuokite galingą visureigį, žavingą kabrioletą, komfortišką miniveną ar kito tipo automobilį – „Sixt“ rent a car leis mėgautis kelione be jokių rūpesčių.

 
 • Tiranos Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Rinas airport 1
  11111 Rinas

  Pi. - Se.08:00 - 23:30

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4

 • Tirana

  Sixt Automobilių nuoma
  Rr. Kavajes 50 (VW Dealer)
  1001 Tirana

  Pi. - Se.08:00 - 18:00

  Paėmimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Tiranos/Sky Hotel

  Sixt Automobilių nuoma
  Deshmoret e 4, Shkurtit 5/1
  1019 Tirana

  Pi. - Se.08:00 - 21:00
  Nedarbo diena08:00 - 21:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Visureigiai / 4x4

„Sixt“ automobilių nuoma Tiranoje

Išsinuomoti automobilį Tiranoje iš „Sixt“ verta dėl ypatingai gerų sąlygų. Albanija, kaip ir jos sostinė, išraizgyta skirtingos kokybės kelių. „Sixt“ turi automobilių, tinkamų kiekvienai situacijai. Išsinuomoję mašiną iš šios kompanijos, galite būti ramūs dėl nepriekaištingo įspūdžio verslo kelionės metu. Sau tinkamą variantą neabejotinai atrasite ir atostogaudami vieni, su draugais ar šeima.

„Sixt“ auto nuoma rūpinasi jau daugiau nei šimtmetį. Per tiek laiko kompanija puikiai pažino visus keliautojų poreikius. Savo patogumui galite ne tik išsinuomoti prabangų automobilį, bet ir užsisakyti vairuotojo paslaugas, GPS įrenginį. Jie ypatingai pravers, jei Tirana – dar menkai pažįstamas miestas.

Vairuokite Tiranoje su „Sixt“

Tirana – miestas, kuriuo Albanija tikrai gali didžiuotis. Šalies sostinė išsiskiria gyvu, siautulingu naktiniu gyvenimu, kontrastuojančiu su gatvių ramybe dieną. Puikiai praleisti laiką gali kiekvienas miesto svečias. Nusprendę išsinuomoti automobilį Tiranoje, būtinai aplankykite žymųjį nacionalinį istorijos muziejų. Senąją sostinės aurą pajusite ir žvelgdami į Et‘hem Bey mečetę. Jos statyba, prasidėjusi dar 1790–aisiais, truko net tris dešimtmečius.

Tam, kad pažintumėte šalies kūrybines pergales, užsukite į nuostabią nacionalinę meno galeriją. Šiuo atžvilgiu dėmesio vertos ir pačios sostinės gatvės. Pasirūpinę automobilių nuoma Tiranoje, apžiūrėkite, kaip spalvingai nudažyti kadaise niūrūs buvę sovietinio laikotarpio pastatai. Tirana taip pat didžiuojasi žavingais gamtos kampeliais. Jei keliaujate su šeima ar antrąja puse, skirkite laiko žvejybai ar smagiai iškylai didžiajame miesto parke.

Šiuos lankytinus objektus pasiekti viešuoju transportu ne visuomet patogu: tenka derintis prie maršruto ir išvykimo ar grįžimo į nakvynės vietą laiko. Tačiau visas miesto įžymybes galite aplankyti vairuodami puikų automobilį. „Sixt“ rent a car – geriausias pasirinkimas, jei norite grožėtis Tirana taip, kaip patogiausia jums.

 
 

Oro uostai su SIXT nuomos punktais

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas