Aukščiausios klasės pervežimo paslaugą iš/į Vilniaus oro uostą (VNO)

Atvykite ir išvykite stilingai – į/iš Vilniaus oro uosto (VNO) su aukščiausios klasės automobiliais – BMW, Volkswagen, ar Mercedes-Benz.

Nešvaistykite savo brangaus laiko ilgose eilėse prie maršrutinio transporto ar taksi!

SIXT vairuotojai pasirūpins, kad jūs savo tikslą pasiektumėte be papildomų rūpesčių, nesvarbu ar tai būtų kelionė į viešbučius, parodas, susitikimus, festivalius, konferencijų centrus, ar į bet kurį kitą jūsų nurodytą adresą.

Jums reikia tik pranešti, kur jus paimti ir nuvežti – visu kitu pasirūpinsime mes – mūsų profesionalūs vairuotojai pasitiks jus oro uosto (VNO) atvykimų salėje laikydami kortelę su jūsų vardu.

Atsipalaiduokite ir išnaudokite savo laiką produktyviai. Išskirtiniai BMW ar VW automobiliai suteiks jums prabangą, kurios esate vertas.

Mes siūlome jums patogų pervežimą premium klasės automobiliais, kuriuose veikia bevielis internetas. Pasiekite kelionės tikslą laiku ir be jokių rūpesčių. Garantuojame profesionalumą, saugumą, konfidencialumą, patikimumą kiekvieno užsakymo metu bei patenkintus klientus.

Mėgaukitės VIP pervežimo paslaugomis už fiksuotą kainą

Vilniaus oro uostas–miesto centras (viešbutis) arba miesto centras (viešbutis)–Vilniaus oro uostas:

  • standartinės klasės automobiliai – 50 Eur
  • aukščiausios klasės automobiliai – 80 Eur
  • keleivinis mikroautobusas (7 keleiviai) – 60 Eur

Užsirezervuokite išskirtinį pervežimą jau dabar! Skambinkite +37052395636 arba rašykite [email protected]

Įkainiai yra nurodyti eurais, su įskaičiuotais valstybės nustatytais mokesčiais (21%).

Pervežimo atšaukimas yra nemokamas ir galimas likus mažiausiai 12 valandų iki paslaugos suteikimo pradžios. Pervežimo atšaukimas iki paslaugos suteikimo pradžios likus mažiau nei 12 valandų yra apmokestinamas. Nėra taikomi jokie oro uosto mokesčiai.

Naktinis 40 EUR mokestis taikomas, jeigu pervežimo paslauga yra užsakoma tarp 22 ir 8 val.

Klientas už paslaugą moka atvykęs, kreditine kortele. Pinigai bus nuskaičiuojami iškart už visą paslaugą. Mes priimame šias kreditines korteles: VISA, „MasterCard“, „American Express“. Nepriimame išankstinių mokėjimų, giro cards (EC cards) ar debetinių kortelių (pvz., „Visa Electron“).

Nesvarbu, ar jūs apsistojęs Radisson Blu Lietuva, Radisson Blu Astorija, Kempinski, Ramada, Narutis, Vilnius Grand Resort, Stikliai, Mabre ar Novotel viešbūtyje - mėgaukitės kelione – SIXT vairuotojai pasirūpins visu kitu.

Jeigu turite daug lagaminų, tai ne bėda: mūsų prabangūs minivenai yra jūsų paslaugoms. Mūsų vairuotojai pasirūpins jūsų daiktais ir palydės jus iki automobilio. Rekomenduojame pateikti jūsų skrydžio numerį, kad mūsų vairuotojai galėtų jūsų laukti laiku sutartoje atvykimo salėje bei prisitaikyti prie bet kokių skrydžio pakeitimų.

Jūsų patogumui SIXT siūlo ne tik pervežimo ar vairuotojo paslaugą, bet ir VIP pervežimo paslaugas. Žiūrėti daugiau

PROFESIONALI VIP PERVEŽIMO PASLAUGA Į/IŠ VILNIAUS ORO UOSTO (VNO)

SIXT VIP pervežimo paslauga užtikrina jums, jūsų svečiams ir verslo partneriams patogumą, atpalaiduojančią aplinką ir pirmos klasės vairuotojo paslaugą išskirtiniuose automobiliuose ir keleiviniuose mikroautobusuose.

Mūsų patyrę vairuotojai lauks jūsų atvykimo salėje, laikydami kortelę su jūsų vardu. Iš ten jūs būsite saugiai ir laiku nuvežti į jūsų susitikimus, miesto centre ar bet kokiu kitu jūsų nurodytu adresu. SIXT patogi pervežimo paslauga užtikrina, kad jūs į nurodytą vietą visuomet atvyktumėte laiku, saugūs ir atsipalaidavę! Jeigu keliaujate vienas, galite savo laiką išnaudoti produktyviai – dirbdamas, arba galite mėgautis aplinka, stebėti miesto gyvenimą.

SIXT VIP pervežimas – aukščiausios klasės paslauga, užtikrinanti modernius ir prabangius pilnos komplektacijos automobilius, kuriuos vairuoja profesionalūs vairuotojai. Fiksuotos kainos ir jokių paslėptų mokesčių. Mėgaukitės puikia alternatyva taksi paslaugoms už sutartą kainą!

Mėgaukitės pirmos klasės, individualiu aptarnavimu su SIXT! Jums ir jūsų svečiams suteiksime patyrusius, patikimus, anglų kalba kalbančius vairuotojus dirbančius visą parą. Mes jūsų paslaugoms!

TURITE KLAUSIMŲ?

Skambinkite +370 52395636 ar rašykite [email protected]