Automobilių nuoma Lietuvoje ir visame pasaulyje

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Vietos, kuriose galite pradėti savo kelionę Lietuva

Atraskite Lietuva

SIXT Daugiau nei 105 šalyse

SIXT Daugiau nei 105 šalyse

Naudodamiesi geriausiais, tačiau prieinamais SIXT automobilių nuomos pasiūlymais, galite keliauti daug lankstesnėmis sąlygomis už tokią kainą, kuri tinka jums ir jūsų kelionei.
Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse SIXT siūlo geriausius automobilių nuomos internetu pasiūlymus - turime daugiau nei 1000 lengvųjų, prabangių ir ekonominių, 4x4 automobilių, bekelės automobilių, aukščiausios klasės automobilių, pikapų, visureigių, vienatūrių, lengvųjų komercinių automobilių, krovininių mikroautobusų, mikroautobusų ir daugelio kitų tipų automobilių, pasižyminčių įvairiais komforto ir kokybės lygiais. SIXT automobilių nuomos parke taip pat yra BMW, „Audi“, „Mercedes Benz“, „Lexus“, „Volkswagen“ ir kitų pirmaujančių pasaulio gamintojų verslo klasės automobilių, kurie yra nepakeičiami vykstant į verslo susitikimus ar siekiant išskirtinio komforto. Jūsų patogumui siūlome vairuotojo paslaugas, limuzinų paslaugas, taip pat krovininių mikroautobusų nuomą. Esame tvaraus automobilių parko lyderiai, siūlantys platų hibridinių ir elektrinių automobilių asortimentą.
Lietuvoje SIXT automobilių nuomos padalinius rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Druskininkuose, Šiauliuose ir Palangos oro uoste.
SIXT automobilių nuomos biurai yra visose trijose Baltijos šalių sostinėse - Vilniuje, Rygoje ir Taline, šių miestų oro uostuose, taip pat kitų padalinių yra Jūrmaloje, Liepojoje, Ventspilyje ir Tartu.
Užsisakykite automobilį SIXT svetainėje, mobiliojoje programėlėje („iOS“ arba „Android“) arba viename iš SIXT automobilių nuomos biurų.
Galite būti tikri, kad SIXT automobilių nuoma Lietuvoje ir Baltijos šalyse idealiai atitiks jūsų poreikius!
SIXT siūlo plačiausią paslaugų spektrą: automobilių prenumeratą, automobilių nuomą su visomis paslaugomis, ilgalaikę automobilių nuomą ir automobilių parko valdymą.
Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

SIXT turi daugiau nei 2200 tarptautinių automobilių nuomos punktų 105 šalyse ir nuolat plečia savo veiklą visame pasaulyje. Keliauti už Lietuvos ribų kartais gali būti nelengva, todėl draugiški, angliškai kalbantys SIXT darbuotojai visame pasaulyje padės jums bet kokiu klausimu. SIXT siūlo aukščiausios klasės, prabangius, ekonominius, 4x4 ir bekelės automobilius, pikapus, kabrioletus, sportinius automobilius, visureigius, vienatūrius, lengvuosius komercinius automobilius, krovininius mikroautobusus, mikroautobusus ir daugybę kitų tipų automobilių, atitinkančių įvairius komforto ir kokybės lygius.
Jeigu jums reikia išsinuomoti automobilį Europoje, su malonumu tuo pasirūpinsime, nes savo paslaugas teikiame visose didžiosiose šalyse, pavyzdžiui, Vokietijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Graikijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Lenkijoje ir didžiuosiuose oro uostuose, įskaitant Frankfurtą, Miuncheną, Bergamą, Romą, Barseloną, Paryžių, Tenerifę, Gran Kanariją ir daugelį kitų miestų visame pasaulyje.
Premium automobilių parkas

Premium automobilių parkas

Nesvarbu, ar planuojate keliauti taupiai, ar pirmąja klase, SIXT pasiūlys jums tinkamiausią nuomojamą automobilį. Galite rinktis iš gausaus pirmaujančių prekių ženklų automobilių parko, pavyzdžiui, „Audi“, BMW, „Mercedes-Benz“, VW, „Toyota“, „Ford“, „Opel“, „Nissan“ ir daug kitų. Automobiliai gali būti įvairių kėbulo tipų ir įvairaus keleivių vietų skaičiaus.
Važiuokite stilingai užsisakę kabrioletą ar prabangų automobilį, o jeigu keliaujate su grupe ar daug bagažo, lengvai tilpsite išsinuomodami visureigį, keleivinį mikroautobusą ar vienatūrį automobilį.
Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Jeigu reikia, automobilį taip pat galima pasirinkti su papildomais priedais, pavyzdžiui, GPS sistema, kuri padės orientuotis nepažįstamose vietovėse, arba vaikiška kėdute, kuri užtikrins didesnį mažųjų keleivių saugumą. Automobilį galite atsiimti jums patogioje vietoje, o jeigu kyla kokių nors abejonių, paprasčiausiai susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba, kuri dirba visą parą ir padės atsakyti į visus jums rūpimus klausimus.
Užsisakykite nemokamą SIXT automobilių nuomos lojalumo kortelę ir gaukite dar geresnius pasiūlymus! Išsinuomokite automobilį greitai ir lengvai, gaukite nuolaidų automobilių nuomos paslaugoms, nuomodamiesi automobilį parodykite savo oro linijų ir viešbučių lojalumo korteles, gaukite papildomų taškų ir mėgaukitės specialiomis paslaugomis.
Jūsų patogumui SIXT taip pat siūlo vairuotojo paslaugas.
SIXT automobilių nuomos mobilumo paslaugas galite užsisakyti internetu, programėlėje, telefonu arba automobilių nuomos punkte ir atsiimti automobilį pasirinktoje šalyje.
Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

SIXT automobilių nuomos biurai yra visose trijose Baltijos šalių sostinėse - Vilniuje, Rygoje ir Taline, šių miestų oro uostuose, taip pat yra daugiau padalinių Lietuvoje (Kaune, Klaipėdoje, Druskininkuose, Šiauliuose ir Palangoje), Latvijoje (Jūrmaloje, Liepojoje, Ventspilyje) ir Estijoje (Tartu).
Kad būtų patogu keliauti po Baltijos šalis, siūlome automobilių nuomą kelionei į vieną pusę, nesvarbu, ar keliaujate tarp to paties miesto nuomos punktų, ar vykstate į tolimą kelionę. Jeigu norite užsisakyti SIXT automobilio nuomą kelionei į vieną pusę , geriausia būtų susisiekti su padaliniu, kuriame ketinate pasiimti automobilį, ir pasiteirauti apie jo taikomas taisykles.
Su SIXT atraskite Lietuvą ir jos gražiausias vietas, tokias kaip Vilnius, Trakai, Anykščiai, Druskininkai, Kuršių nerija ir dar daugiau!
Show more

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,8
Remiantis 1068 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,9)
„Sixt“ padalinyje
(4,9)
Transporto priemonė
(4,9)

Naudinga žinoti užsisakant SIXT nuomą

Kokie yra SIXT automobilių nuomos reikalavimai?
Kur galiu išsinuomoti automobilį iš SIXT?
Kiek kainuoja išsinuomoti SIXT automobilį?
Kiek kainuoja prabangaus automobilio nuoma?
Ar taikomas užstatas nuomojantis SIXT automobilį?
Ar reikia kredito kortelės nuomojantis SIXT automobilį?
Kokie taikomi mokėjimo būdai?
Kokių papildomų paslaugų siūlo SIXT, kai nuomojatės automobilį?
Ar galiu pridėti papildomą vairuotoją prie savo SIXT automobilio nuomos užsakymo?
Ar SIXT taiko nuolaidas?
Ar leidžiama automobilį nuomotis kelionei į vieną pusę?

Peržiūrėkite mūsų automobilių nuomos vietas Lietuva

Rodyti daugiau

Peržiūrėkite mūsų oro uostų vietas Lietuva

Rodyti daugiau