Automobilių nuoma Vilniaus Oro uostas

 

Kelias į Vilniaus Oro uostas padalinį

Adresas

Rodunios Kelias 1, 02189 Vilnius, Lietuva
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
08:00 - 00:00
Valstybinės šventės
08:00 - 00:00

Mūsų paslaugos Vilniaus Oro uostas

SIXT automobilių nuoma Vilniaus oro uoste

SIXT automobilių nuoma Vilniaus oro uoste

SIXT automobilių nuoma Vilniaus oro uosto teritorijoje – Jūsų patogumas kelionių metu. Automobilių nuoma užsiimanti kompanija, šioje rinkoje dirba jau nuo 1912-ųjų metų, taigi gali pasigirti sukaupta patirtimi ir ištobulinta paslaugų kokybe. Išsinuomoti automobilį tapo itin patogu ir greita, kai Jums tereikia išsirinkti automobilių tipažą: minivenas, minibusai, 4x4, sportiniai, ekonomiški ar prabangūs – rinktis tik Jums. Esant poreikiui, galime užtikrinti, jog GPS navigatorius ar papildoma vaikiška kėdutė jau bus įmontuota Jūsų išsinuomotame automobilyje. Jei patys nevairuojate, tačiau Jums reikalingas prabangus automobilis – galėsite rinktis papildomo vairuotojo paslaugą. Jei norite išsinuomoti automobilį Vilniaus oro uoste – rinkitės SIXT paslaugas ir tęskite savo keliones be rūpesčių
Išsinuomoti automobilį Vilniaus oro uoste – lengva ir patogu Vilniaus oro uostas (VNO) – vienas pagrindinių Lietuvos oro uostų. Skirtingai nei daugelis oro uostų, šis yra įsikūręs pačioje miesto teritorijoje, o ne jo užmiestyje, taigi greitai pasieksite Vilniaus centrą ar kitą kelionės tikslą. Patogu, jog SIXT automobilių nuoma yra įsikūrusi Vilniaus oro uoste (VNO) C atvykimo salėje, taigi galėsite mėgautis kokybiškomis paslaugomis vos tik lėktuvui nusileidus į Lietuvą. Patogus ir ekonomiškas būdas pratęsti savo kelionę tik nusileidus lėktuvui – išsinuomoti automobilį ir keliauti link kito kelionės tikslo be rūpesčių! Be viso to, galėsite lengvai ir patogiai priduoti mašiną kuomet Jūsų nuomos laikotarpis baigsis.
Aplankykite Vilnių į pagalbą pasitelkę SIXT automobilius Vis daugiau žmonių atskrenda į Vilniaus oro uostą vedini verslo arba turistinių paskatų, taigi transporto paklausa auga su kiekvienais metais. Į pagalbą pasitelkę SIXT automobilių nuomos paslaugas, galėsite lengvai tęsti savo keliones į bet kurį Vilniaus kampelį. Aplankykite istorinius muziejus, garsųjį Vilniaus senamiestį ar kitus traukos objektus vos tik atkeliavę į Lietuvą. Įkvepiančia architektūra garsėjanti Vilniaus arkikatedra, šalia įsikūrę Valdovų rūmai, Trijų kryžių kalnas – visa tai atskleis Vilniaus dvasią ir supažindins su šio miesto kultūriniu pasauliu.Automobilių nuomos ekonomija - būdas leidžiantis sutaupyti laiką bei finansinius išteklius, kuomet nereikės naudotis kitomis transporto priemonėmis. Rinkitės SIXT paslaugas ir apkeliaukite Vilnių bei jo apylinkes – greitai ir patikimai.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Vilniaus Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Vilniaus Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Vilniaus Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Vilniaus Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Vilniaus Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,7
Remiantis 729 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(5,0)
„Sixt“ padalinyje
(4,9)
Transporto priemonė
(4,8)

DUK apie nuomą Vilniaus Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Vilniaus Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Vilniaus Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Vilniaus Oro uostas

Rodyti daugiau