Automobilinės kėdutės jūsų vaikų saugumui

Keliaukite su šeima ir vaikais! Vaikų saugumui ir komfortui, SIXT automobilių nuoma siūlo aukščiausios klasės kūdikių bei vaikiškas kėdutes iš Cybex tiek mažesniems, tiek vyresnio amžiaus vaikams.

Atliekant automobilio rezervaciją, būtinai pasirinkite vaikišką kėdutę pagal savo poreikius ir mes užtikrinsime, kad jūs ją gausite, atvykę pasiimti automobilį. Cybex autokėdutės tai - tobulas saugumo, funkcionalumo, kokybės, komforto ir išskirtinio dizaino derinys.

Sukurtos ir pagamintos laikantis novatoriškumo principų - aukščiausių saugumo standartų ir naujausių saugumo technologijų - kad Jūs gautumėte geriausią gaminį, kuris maksimaliai užtikrins Jūsų vaiko saugumą.

Pasirinkite tinkamiausią sėdynę jūsų vaikui:

Kūdikių kėdutė (0-13 kg). Nuo gimimo iki 18 mėnesių (apytiksliai)

Kūdikių kėdutės pasirūpina saugia ir komfortiška kelione šeimoms, kurios keliauja su vaikais nuo gimimo iki 18 mėnesių amžiaus. Speciali šoninio smūgio apsaugos ir reguliuojama galvos atramos sistemos garantuoja aukščiausios kokybės saugumą kartu su integruota saugos diržų sistema. Kėdutės funkcionalumas leidžia pasirinkti beveik pilnai horizontalią gulimą poziciją naujagimiams, kuri užtikrina optimalų kūdikio gulimos pozicijos kampą galvos, kaklo ir krūtinės atžvilgiu. Tokia padėtis ženkliai sumažina galvos palinkimo ir dusimo riziką. XXL dydžio tentas užtikrina puikiausią apsaugą nuo vėjo ir saulės. Jūsų patogumui, kūdikių kėdutės yra skurtos taip, kad galėtumėte naudoti kartu su CYBEX ar kito gamintojo vežimėliais.

Vaikiška kėdutė (9-35 kg). Nuo 9 mėnesių iki 12 metų

Sixt siūlo patogią kelionę šeimoms su įvairaus amžiaus vaikais. Cybex automobilinės kėdutės yra lengvai pritaikomos vaikams nuo 9 iki 12 mėnesių. 3 padėčių pagalvėlė apsaugo vaiko galvytę nuo kritimo į priekį, kai mažylis miega. CYBEX patentuota galvos atlošo pagalvėlė užtikrina optimalią apsaugą. Autoįvykio metu vaiko galva lieka "saugioje zonoje" ir užtikrina optimalią apsaugą. ISOFIX jungtis užtikrina papildomą saugumą. Jūsų vaiko komfortui, specialiai pritaikyta ventiliacinė sistema išlaiko vaiko kūno temperatūrą patogiame lygmenyje kelionės metu.

Vaikiška kėdutė (15-36 kg). Nuo 3 iki 12 metų

Cybex vaikiška kėdutė užtikrina saugų ir komfortišką kelionę jūsų vaikui nuo 3 iki 12 metų. Reguliuojama 12 padėčių galvos atrama užtikrina saugų vaiko galvytės balansą autokėdutėje, ji tinkamai gulės atramėlėje ir niekada nenusvirs vaikui miegant. L.S.P. (Linear. Side-impact. Protection) sistema, kuri įvykio atveju gali saugiai sulaikyti vaiko kūną ir geriau absorbuoti smūgio energiją bei apsaugoti jautrią galvytės bei pečių zoną. Nauja oro ventiliavimo sistema garantuoja komfortišką temperatūrą kelionės metu, ypač karštomis dienomis. ISOFIX jungtis užtikrina papildomą saugumą, kėdutę lengva montuoti, o prireikus jos gali būti nuimtos ir kėdutė naudojama be jų. Šios jungtys suteikia galimybę kėdutę automobilyje tvirtinti itin greitai ir paprastai.

Nepaisant to ar jūs planuojate savo atostogas ar savaitgalio kelionę Lietuvoje, ketinate apsilankyti kaimyninėse šalyse, ar net pakeliauti po Europą, Sixt automobilių nuoma Baltijos šalyse užtikrins jums aukščiausią automobilinių kėdučių kokybę. Cybex yra Vokietijos gamintojas, kurio specializacija – vaikų prekės, kurios yra pripažintos dėl savo kokybės ir dizaino Vokietijos saugumo bandymų organizacijos. Vaikiškos kėdutės yra pritaikytos pagal vaikų poreikius ir yra itin patogios net miego metu, nes galvos prilaikymo sistema užtikrina saugų vaiko galvytės balansą autokėdutėje, ji tinkamai gulės atramėlėje ir niekada nenusvirs vaikui miegant ir tai užtikrins ramų ir saugų vaiko miegą. Keliaukite su šeima ir vaikais!

Kodėl Sixt?

- Viskas jūsų mobilumui: Platus automobilių pasirinkimas – nuo ekonominės iki verslo klasės ir netgi keleiviniai mikroautobusai jūsų pasirinkimui.

- 30 padalinių Baltijos šalyse: Sixt automobilių nuoma turi daugiau nei 10 nuomos punktų visoje Lietuvoje - Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Palangoje, Klaipėdoje, Druskininkuose.

- Aukščiausios kokybės aptarnavimas: mes tobuliname savo aptarnavimą nuo 1912 metų ir siūlome patikimus, švarius lengvuosius automobilius, mikroautobusus, limuzinus, atitinkančius jūsų poreikius.