Mikroautobusų nuoma Vilniuje, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje

Sixt mikroautobusų nuoma – jūsų šeimai, draugams ar įmonei keliauti Lietuvoje ir visame pasaulyje.

Jei planuojate keliauti po Lietuvą ar net važiuoti į užsienį su šeima ar draugais; organizuojate renginį įmonės kolektyvui ar nepamirštamą mergvakarį, tada naudodamiesi Sixt Premium vienatūriu galėsite pasimėgauti itin patogia kelione.Sixt siūlo 7-viečius ir 9-viečius keleivinius mikroautobusus Lietuvoje ir visose Baltijos šalyse – jums siūlomi mikroautobusai su automatine ir rankine pavarų dėže - Toyota Proace (9 sėdimosios vietos), Toyota Proace VIP Shuttle (7sėdimosios vietos) ir kt. Taip pat galite nuomoti mikroautobusą visoje Europoje ir kitose pasaulio šalyse.

UŽSISAKYKITE SAVO MIKROAUTOBUSĄ DABAR

Svarbu! Sixt autonuomai siūlomus mikroautobusus leidžiama turint B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Ar reikalingas vairuotojas? Sixt taip pat teikia vairuotojo paslaugas už papildomą kainą, taip leisdama jums visiškai mėgautis savo kelione.

UŽSISAKYKITE SAVO MIKROAUTOBUSĄ DABAR

Kodėl verta nuomoti vienatūrį?

  • Pelninga. Sixt siūlo mikroautobusus naudinga kaina, taip taupydama jūsų pinigus ir leisdama jums maloniai apsipirkti kelionės metu.
  • Keliaukite kartu! Dažniausiai nuomoti vienatūrį yra būtinam kai ketinate pasinaudoti kempingu, pažaisti sporto žaidimus, išvykti į trumpas ar tolimas keliones su šeima, draugais ar kolegomis. Nuomodami vienatūrį, gausite galimybę keliauti ir praleisti laiką kartu.
  • Daug vietos. Pasirinkite 7-vietį arba 9-vietį keleivinį mikroautobusą priklausomai nuo jūsų planų ir važiuojančiųjų skaičiaus. Laisvosiose papildomose sėdynėse galima laikyti bagažą, jei planuojate pirkti daug daiktų kelionės metu.

Keliaudami, galite pasiimti viską, ko reikia jūsų patogumui, nes Sixt vienatūryje ir mikroautobuse galima lengvai pervežti du pilno dydžio kelionkrepšius ar tris mažesnio dydžio bagažo vienetus.

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA LIETUVOJE IR VISAME PASAULYJE

Jei tiesiog dabar planuojate kelionę su šeima ar kitą kelionę su didesnę kompaniją, mes su malonumu suteiksime mikroautobusą patogiai kelionei užtikrinti. Mes siūlome tik naujas, ne senesnes kaip 6 mėnesių, transporto priemones.Nuomodami vienatūrį tiek artimoms, tiek tolimoms ekskursijoms, gausite progą mėgautis savo šeimos, draugų ar kolegų kompanija!

Jei turite kokių nors klausimų ir norite sužinoti daugiau apie galimybę nuomoti mikroautobusus, vestuvinius automobilius ar kitą papildomą transportą, rašykite į [email protected] arba skambinkite telefonu +370 52395636.