Automobilių nuoma Jūsų vestuvėms

5 serijos BMW, Volkswagen Passat ir kitų premium klasės automobilių bei mikroautobusų, nuoma Jūsų vestuvių dienai. Esant poreikiui teikiama - vairuotojo paslauga. Sixt visuomet užtikrins automobilių nuomą už patrauklią kainą!

Vestuvinė suknelė, fotografas, šventės vieta ir daugybė kitų nesuskaičiuojamų smulkmenų padės sukurti Jūsų vestuvių dieną. Mes nesame profesionalūs vestuvių planuotojai, bet kai ką mes puikiai išmanome! Jūsų šventei galime pasiūlyti aukščiausios kokybės nuomos paslaugą. Nepriklausomai nuo to ar norite išsinuomoti prabangų automobilį, pvz. 5 serijos BMW, 3 serijos BMW, Volkswagen Passat ar keletą mikroautobusų, vestuvių svečiams pervežti, Sixt visuomet užtikrins Jums automobilių nuomą už patrauklią kainą!

REZERVUOTI AUTOMOBILĮ

Patogūs mikroautobusai vestuvių svečiams

SIXT siūlo mikroautobusų nuomos paslaugą Jūsų vestuvių svečiams, jie turės ne tik komfortiška ir pilną įspūdžių kelionę.

Svarbu! SIXT nuomoja mikroautobusus kuriems vairuoti, reikalingas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Jūsų patogumui galime pasiūlyti ir vairuotojo paslaugas

Vairuotojo paslauga - Jūsų pasirinktu laikotarpiu. Mūsų profesionalūs ir apmokyti vairuotojai užtikrins saugią ir malonią kelionę.

Kodėl verta nuomotis automobilį vestuvėms?

  • Naudinga. Automobilio nuoma vestuvėms yra patogesnė ir daugiau privalumų turinti paslauga nei taksi paslaugos. Automobiliu galite naudotis visa reikiamą nuomos laikotarpį ir iš anksto žinoti galutinę paslaugos kainą. Pasirinkę automobilio nuomos paslaugą, vairuotojo pareigas galite patikėti kuriam nors giminaičiui, artimajam ar geram draugui ir vestuvių dieną daugiau laiko praleisti kartu.
  • Planuokite savo laiką! Pasirinkę vestuvinio automobilio nuomos paslaugą, visur galėsite patekti patogiai, saugiai ir nedelsiant.
  • Nauji automobiliai ir nepriekaištingos paslaugos. Sixt siūlo, tik naujausius automobilius, išsirinkite Jums labiausiai tinkantį automobilį ir mėgaukitės kelione! Viskuo kitu pasirūpinsime mes!

Profesionali SIXT komanda užtikrins, jog Jūsų patirtis nuomojantis automobilį vestuvėms, būtų maloni. Savo šventei pasirinkite norimos klasės, markės ir modelio automobilį kuris bus puikios techninės ir vizualinės būklės. Jau dabar galite pasirinkti tinkamą automobilį ir jį rezervuoti už palankiausią kainą!

Jei būtent dabar planuojate savo vestuvių dieną, norėtume Jus pasveikinti ir palinkėti, kad ji būtų tokia, apie kokią svajojate! Mums bus garbė užtikrinti Jums geriausias paslaugas ir aukštos klasės naujus automobilius Jūsų vestuvių dieną!Ir tai ne viskas! Vykdami į kelionę medaus mėnesio metu rinkitės išbandytas vertybes – Sixt užtikrina automobilių nuomą ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje – 105 pasaulio valstybėse, 4000 aptarnavimo vietų.

SIXT AUTOMOBILIŲ NUOMA JŪSŲ VESTUVĖMS

Jei Jums kilo klausimų ir norite sužinoti daugiau apie galimybę nuomotis automobilį vestuvėms, mikroautobusus ar kitą papildomą transportą, drąsiai rašykite [email protected] arba skambinkite +370 52395636.

Pasirinkite VIP klasės automobilio nuomą ir pajuskite savo ypatingosios dienos žavesį ne tik per ceremoniją ar šventės patalpose, bet ir kelyje. Gražus ir patogus automobilio salonas, švelnus limuzino važiavimas ir puiki garso sistema, skirta mėgautis vestuvių dieną pasirinkta muzika. Juk smulkmenos svarbu!