Automobilių nuoma Lietuva

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Vietos, kuriose galite pradėti savo kelionę Lietuva

Atraskite Lietuva

Sixt

Sixt

SIXT- tarptautinė kompanija, užsiimanti automobilių nuoma ir yra plačiai žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Dar 1912-ais metais rinką sudrebinusi kompanija šiandien savo paslaugas teikia 105- iose valstybėse. SIXT RENT A CAR gali didžiuotis būdama lydere Vokietijoje, taip pat užimanti aukštas reitingo pozicijas visoje Europoje! Atraskite Lietuvos grožį pro SIXT automobilio langą ir mėgaukitės komfortabilia kelione, kad ir kur bekeliautumėte. Primename, jog automobilių nuoma Lietuvoje vykdoma tik pagal automobilio kategoriją, taigi išsirinkite Jums tinkamiausią ir apkeliaukite šalį su SIXT RENT A CAR.
Automobilių nuoma Lietuvoje su SIXT - tik malonios patirtys Jei svarstote kaip išsinuomoti automobilį Lietuvoje, mes Jums turime atsakymą - pasikliaukite SIXT auto nuoma ir skriekite savo kelionės tikslo link. Išplėtusi savo veiklą, SIXT auto nuoma tapo pasiekiama net dvylikoje taškų, šešiuose skirtinguose Lietuvos miestuose. Nuomos punktuose galėsite rinktis iš skirtingų automobilių kategorijų: ekonominės ar prabangios klasės, 4x4 ar net sportinio tipo automobilių. Išsirinkite automobilio tipą atitinkantį visus Jūsų poreikius. Kad ir kokį automobilių tipažą pasirinksite, galėsite mėgautis komfortabilia bei saugia kelione.
Vairavimo nuostatos Lietuvoje Kai pirmasis žingsnis - išsinuomoti automobilį Lietuvoje - yra įvykdytas, vertėtų pasidomėti ir vairavimo kultūra bei taisyklėmis. Pirmiausia - saugumas. Nepamirškite, jog saugos diržų segėjimas yra privalomas tiek vairuotojui, tiek ir keleiviams. Automobilio žibintai turi būti įjungti - tiek šviesiu, tiek tamsiu paros metu. Jei ruošiatės naudoti mobilius įrenginius - naudokite ausines, laisvų rankų įrangą arba garsiakalbį, nes tiesioginis kontaktas su mobiliaisiais įrenginiais vairuojant yra draudžiamas. Tai yra tik kelios saugumo taisyklės, taigi prieš pradedant savo kelionę Lietuvoje tinkamai susipažinkite su vairavimo ypatumais ir kelių eismo taisyklėmis.
Atraskite Lietuvą su SIXT auto nuoma Lietuva - pilna kultūros ir traukos taškų, kurie praturtins Jūsų kelionę ir leis patirti daugybę malonių įspūdžių. Aplankykite sostinę - Vilnių arba mėgaukitės Baltijos jūros bangų ošimu bekeliaudami po Neringos pušynus. Mėgaukitės išskirtinio grožio gamtos peizažais pro SIXT automobilio langą ir pasilepinkite visomis šios šalies siūlomomis pramogomis. Apsilankykite išskirtinėse paveikslų parodose, muziejuose, pilyse, rezervuaruose bei gausybėje nacionalinių parkų, kurie džiugins išskirtinumu bei supažindins Jus su Lietuvos kultūra iš arčiau. Atraskite Lietuvą ir jos istoriją bei kultūrą bekeliaudami su SIXT automobiliais!
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Lietuva
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Lietuva?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Lietuva, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Lietuva.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Lietuva?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,8
Remiantis 1068 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,9)
„Sixt“ padalinyje
(4,9)
Transporto priemonė
(4,9)

DUK apie nuomą Lietuva

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Lietuva?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Lietuva?

Peržiūrėkite mūsų automobilių nuomos vietas Lietuva

Rodyti daugiau

Peržiūrėkite mūsų oro uostų vietas Lietuva

Rodyti daugiau