Automobilių nuoma Druskininkai

 

Mūsų paslaugos Druskininkai

Sixt automobilių nuoma Druskininkuose

Sixt automobilių nuoma Druskininkuose

Sixt automobiliai Druskininkuose - išmintingas būdas pradėti Jūsų kelionę. Ši automobilių nuomos kompanija būvo įkurta 1912-aisiais metais, todėl sukaupta patirtis leidžia pasiūlyti klientams geriausius sprendimus. 105 - ios šalys siūlančios Sixt rent a car paslaugas, leidžia kompanijai vadintis konkurencingu lyderiu. Plačiausias automobilių pasirinkimas ir kokybiškas aptarnavimas veiksniai skatinantys žmones naudotis Sixt auto nuoma Druskininkuose. Prabanga ir ekonomija tai nenutrūkstantis junginys leidžiantis klientams pasiūlyti jų poreikius tenkinančios kvalifikacijos transporto priemones.Pasirinkite išsinuomoti automobilį Druskininkuose ir leiskitės į nepatirtą kelionę dabar. Lietuva, kuri visada žavi!! Automobilių nuoma Druskininkuose - puiki alternatyva greitai ir komfortiškai apkeliauti miestą. Miesto infrastruktūra draugiška visoms transporto priemonėms, todėl lengvai rasite kur pasistatyti savo pasirinktą - lengvąjį, universalą ar SUV automobilį. Būkite užtikrinti naujoje erdvėje ir pasinaudokite moderniausių GPS navigatorių paslauga. Be to, Sixt rent a car komanda siūlo Jums pasinaudoti papildomo vairuotojo paslauga ir patogiai keliauti, net jei ir neturite vairuotojo pažymėjimo. Esant reikiamybei, pasirinktoje transporto priemonėje įmontuosime kėdutę Jūsų vaikui, kad kelionė būtų saugi ir komfortabili visiems keleiviams. Praktiškas ir apgalvotas važiavimas - Jūsų kelionė įprasminta laike!
Druskininkai – vieta poilsiui ir pramogoms! Mineralinių vandenų kurortu vadinami Druskininkai - sparčiai vystomi turizmo srityje. Mieste gausu parkų, relaksacijos centrų ar pramoginių erdvių, tačiau viską aplankyti daug paprasčiau naudojantis automobiliu. Dėl šios priežasties - išsinuomoti automobilį Druskininkuose - išmintinga ir optimalu. Rekomenduojame Jums išbandyti Lynų taką, kuris nutiestas per pagrindinius Druskininkų miesto taškus, todėl mažoje kabinoje keliaudami medžių viršūnėmis galėsite grožėtis nuostabiais panoraminiais vaizdais. Leiskite sau pasijusti žemės vaiku ir kelionę užbaikite kompozitoriaus - dailininko M. K. Čiurlionio memorialiniame muziejuje. Pamatykite iš kur menininkas sėmėsi įkvėpimo pratęsdami harmonizaciją su gamta Dzūkijos nacionaliniame parke. Paklaidžiokite po lietuviškosios gamtos klonius ir patirkite naujus įspūdžius Lietuvoje su Sixt!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Druskininkai

Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Druskininkai.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą Druskininkai?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti Druskininkai. Gali būti taikomas mokestis.
Ko reikia norint išsinuomoti automobilį Druskininkai?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

DUK apie nuomą Druskininkai

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Druskininkai?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Druskininkai?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our stations in Druskininkai

Rodyti daugiau