Krovininių mikroautobusų nuoma

SIXT – tarptautinės krovininių mikroautobusų nuomos paslauga Nr. 1 Lietuvoje

SIXT siūlo naują krovininių mikroautobusų nuomos paslaugą vietos ir tarptautiniams kroviniams vežti ir privatiems, ir verslo klientams. SIXT krovininių mikroautobusų nuomos paslaugas teikia Vilniuje, Kaune ir kituose Lietuvos miestuose. Siūlomi nauji ir gerai įrengti krovin Renault Trafic L1H1, Renault Master L3H2 krovininiai mikroautobusai puikiai tinka ir dideliems, ir mažiems kroviniams vežti. Kelyje jauskitės saugiai ir patogiai.

Užsisakykite SIXT rent a car interneto svetainėje arba skambinkite +370 52395636. Dirbame be išeiginių.

Rekomendacijos vairuojantiems krovininį mikroautobusą:

Krovininius mikroautobusus galima vairuoti turint B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Vairuoti krovininį mikroautobusą yra taip pat paprasta kaip ir įprastą automobilį, tik reikia atsiminti keletą dalykų.

  • Patikrinkite ir palyginkite mikroautobuso ir krovinio dydį. Įsitikinkite, kad krovinys, kurį vešite, tilps į jūsų pasirinktą mikroautobusą.
  • Atkreipkite dėmesį į keliamąją galią. Šitaip neišsinuomosite per mažo mikroautobuso savo kroviniui
  • Nepamirškite, kad mikroautobuso šonuose yra slankiojančios durys – jas patogu naudoti pakraunant ir iškraunant krovinį.
  • Prieš važiuodami po tiltu ar į požeminę stovėjimo aikštelę, įsitikinkite, kad mikroautobusas neviršija leidžiamo aukščio. Prieš pradėdami kelionę, įsitikinkite, kad žinote mikroautobuso dydį.

Kodėl verta nuomoti vienatūrį?

  • Tai patogu. Krovininis mikroautobusas puikiai tinka dideliems ar sunkiems kroviniams vežti.
  • Ekonomiškai naudinga. Išsinuomokite krovininį mikroautobusą, kai kraustotės į naujus namus ar biurą. Išvenkite papildomų sąnaudų ir streso, pasisamdę asistentų komandą.
  • Erdvu. Palyginti nedidelio krovininio mikroautobuso nuoma yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie atlieka remonto darbus ir organizuoja specialius renginius. SIXT mikroautobusuose yra pakankamai vietos medžiagoms ir kitiems daiktams, kuriuos reikia pervežti.

SIXT krovininių mikroautobusų nuoma naudojasi:

- Verslo klientai, kurių nuosavas krovininis automobilis yra remontuojamas ar tam tikram laikui reikia papildomo automobilio.

- Pakaitinis automobilis, kuris visada yra prieinamas!

- Mažos bendrovės. Be kraustymo ir kitų krovinių vežimo asmeniniais tikslais, krovininių mikroautobusų nuoma puikiai tinka mažų bendrovių komercinio vežimo poreikiams.

- Lietuvos bendrovės, kurios veiklą vykdo užsienyje arba kurių veikla yra susijusi su tokiomis šalimis kaip Norvegija, Švedija, Vokietija ir kitos Europos šalys.

- Savarankiškai dirbantys asmenys. SIXT krovininių mikroautobusų nuoma taip pat puikiai tinka savarankiškai dirbantiems ar nedidelį verslą turintiems asmenims. Krovininiais mikroautobusais kasdien naudojasi santechnikai, elektrikai, statybininkai ir kiti.

- Fotografai ir kiti kūrybinį darbą

Reikia keleivinio mikroautobuso? Nuomokitės iš SIXT!

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA LIETUVOJE IR VISAME PASAULYJE

Naujų „Ford Transit“, „Renault Master“ ir „VW Crafter“ krovininių mikroautobusų nuoma su vairuotojo paslaugomis ar be jų kelionėms po Lietuvą ir visą Europą. Krovininį mikroautobusą išsinuomoti galima pateikiant užsakymą SIXT interneto svetainėje ar skambinant į klientų aptarnavimo centrą +370 52395636. Dirbame be išeiginių.