Automobilių nuoma Palanga

 

Populiariausi Palanga

* Kainos apskaičiuotos 28.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Palangos Oro Uostas nuo 04.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Mūsų paslaugos Palanga

Sixt automobilių nuoma Palangoje

Sixt automobilių nuoma Palangoje

Sixt - tai automobilių nuomos kompanija siūlanti pasinaudoti kokybiškomis paslaugomis - automobilių nuoma Palangoje - greita ir patogu! Kompanija įkurta 1912-ais metais, pasižymi inovatyvumu ir naujausių tendencijų sekimu, todėl siūlomi automobiliai atitinka aukščiausius pasaulio standartus. Sixt rent a car savo padalinius turi net 105 - iose pasaulio šalyse ir yra automobilių nuomos lyderis Vokietijoje. Glaudūs ryšiai su BMW koncernu sąlygoja aukštą paslaugų kokybę ir laimingus klientus. Automobiliai nuomojami Palangoje gali būti apibūdinami, kaip prabangūs, ekonomiški, patogūs ir sklandžiai veikiantys - toks derinys leidžia mėgautis vairavimu ir skatina tyrinėti aplink supantį Palangos grožį. Atraskite Lietuvą ir nusiteikite naujiems įspūdžiams su Sixt! Pasirinkite išsinuomoti automobilį Palangoje ir pasinerkite į pajūrio miesto svaigulį, kuriame gausu vietų puikiai praleisti Jūsų išvykos laiką. Automobilio tipažą renkatės Jūs - ar tai bus visureigis, ar kabrioletas, ar kupė, ar universalas - sprendžiate patys. Dar daugiau, Jūsų sukurtų planų neužtemdys mintys apie nuvažiuotą kilometražą, kadangi Jums jis nėra ribojamas. Geriau ištyrinėti aplinką leis Sixt kompanijos siūlomi GPS davikliai, kuriuose suinstaliuoti naujausi kelių žemėlapiai suteiks Jums galimybę laisvai judėti ir nebijoti paklysti. Esant būtinybei galėsite užsisakyti ir vaikišką kėdutę, kuri bus įmontuota Jūsų pasirinktame automobilyje! Be to, jei dvejojate, ar išsinuomoti automobilį Palangoje saugu, galėsite pasinaudoti papildomu automobilio draudimu, kuris užtikrins, kad nepatirsite jokių papildomų nuostolių. Pradėkite kolekcionuoti malonias akimirkas su Sixt rent a car dabar!
Palanga – ieškantiems harmoningo poilsio! Palanga visada pritraukia daug turistų, todėl miestas pripildytas daugybe pramogų ir harmonizacijos centrų. Siūlome pasivaikščioti garsiąja Basanavičiaus gatve ir kelionę užbaigti ant Palangos tilto, kuriuo einant matai neaprėpiamą Baltijos jūros horizontą. Išalkus siūlome paragauti lietuviškų cepelinų ir kitų tradicinių patiekalų apsilankant HBH pramogų komplekse. Šioje vietoje ne tik galėsite papietauti, bet ir apsilankyti mini zoo ar pasivaikščioti miško takeliais. Rekomenduojame neatsisakyti galimybės nuvykti į netoli Palangos esantį Nidos miestą, kuris nuolat žavi miesto svečius savo mažais, spalvotais žvejų nameliais. Atsipalaiduokite ir pasimėgaukite turiningai leidžiamu laiku keliaudami su Sixt auto nuoma Palangoje!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Palanga

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Palanga?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Palanga, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Palanga.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą Palanga?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti Palanga. Gali būti taikomas mokestis.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

5,0
Remiantis 96 atsiliepimais
Transporto priemonės grąžinimas
(5,0)
Kelias į „Sixt“
(5,0)
„Sixt“ padalinyje
(5,0)

DUK apie nuomą Palanga

Ko reikia norint išsinuomoti automobilį Palanga?
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Palanga?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Palanga?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our stations in Palanga

Rodyti daugiau