Automobilių nuoma Palangos Oro Uostas

 

Populiariausi Palangos Oro Uostas

* Kainos apskaičiuotos 28.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Palangos Oro Uostas nuo 04.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Palangos Oro Uostas padalinį

Adresas

Liepojos 1, 00169 Palanga, Lietuva
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
09:00 - 18:00
Št - Sk
10:00 - 17:00
Valstybinės šventės
10:00 - 17:00

Mūsų paslaugos Palangos Oro Uostas

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Sixt automobilių nuoma Palangos oro uoste (PLQ) leis aplankyti visus objektus, kurie yra pajūryje, greitai ir be rūpesčių. Automobilių nuomos įmonė Sixt veikia jau nuo 1912 metų ir šiuo metu turi punktus 105 valstybėse, kuriose padeda keliautojams aplankyti visas norimas vietas. Įmonė yra viena iš rinkos lyderių, todėl kaip ir kitose šalyse, išsinuomoti automobilį Palangos oro uoste bus paprasta ir greita. Prireikus automobilio, jį galėsite nuomotis pagal kategoriją. Jūsų patogumui, netoli Palangos oro uosto Jūsų lauks lengvieji ir universalūs automobiliai. Jei Jums reikalingas konvertuojamas ar prabangus automobilis, minivenas ar SUV – tuomet naudokitės Sixt paslaugomis.
Automobilių nuoma Palangos oro uoste – greita ir paprasta Lietuvos pajūryje esantis Palangos oro uostas (PLQ) pradėjo savo veiklą nuo 1937 metų. Tai yra gana nedidelis oro uostas, todėl ir skrydžių nėra tiek daug kaip Vilniuje ar Kaune. Palangos oro uostas (PLQ) yra nutolęs nuo miesto centro 7 km, nuo kitų miestų – Klaipėdos – 32km, Kretingos – 17 km. Tai reiškia, kad norint greitai pasiekti lankytinas vietas, gali tekti ilgai važiuoti autobusu. Tačiau yra ir geresnė išeitis – galima išsinuomoti automobilį Palangos oro uoste ir pasiekti šiuos tris miestus palyginti greitai. Kai nebereikės išnuomoto automobilio, galėsite grąžinti jį į Palangos oro uosto punktą bet kuriuo paros metu.
Su išnuomotu automobiliu – aplink pajūrį Automobilių nuoma Palangos oro uoste leidžia greitai pasieti norimus lankytinus objektus. Su išnuomotu automobiliu galėsite nuvykti ne tik į Palangą, bet ir aplankyti Kuršių neriją bei Klaipėdos centrą. Galėsite nuvažiuoti prie žymiųjų Neringos kopų, kurios dar kartais vadinamos Baltijos Sachara, aplankyti Raganų kalną, Ventės ragą su seniausiu švyturiu Lietuvoje. Auto nuoma Palangoje leis sutaupyti ne tik išlaidų, bet ir sumažinti laiko sąnaudas – nereikės ilgai laukti viešojo transporto, Jūs pats turėsite galimybę valdyti savo išvykas. Todėl galėsite būti tikri, kad per kelias dienas galėsite apvažiuoti visas norimas aplankyti vietas. Važiuodami galėsite pasigrožėti gamta ir nuolat pro langą matoma jūra.Norint pamatyti visas lankytinas vietas Lietuvos pajūryje, Jums verta išsinuomoti automobilį Palangos oro uoste.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Palangos Oro Uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Palangos Oro Uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Palangos Oro Uostas, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Palangos Oro Uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Palangos Oro Uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,9
Remiantis 95 atsiliepimais
Transporto priemonės grąžinimas
(5,0)
Kelias į „Sixt“
(5,0)
„Sixt“ padalinyje
(5,0)

DUK apie nuomą Palangos Oro Uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Palangos Oro Uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Palangos Oro Uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Palangos Oro Uostas

Rodyti daugiau