Automobilių nuoma Vilnius

 

Mūsų paslaugos Vilnius

Atrask keliavimo malonumą kartu su SIXT

Atrask keliavimo malonumą kartu su SIXT

Jei norite pasinaudoti automobilių nuoma bei visais jos teikiamais pliusais – ieškokite SIXT Vilniuje! 1912-ais metais įkurtos bendrovės paslaugomis jau galite naudotis Vilniuje, tad šio miesto gyventojus bei svečius kviečiame naudotis būtent SIXT teikiama automobilių nuoma. Įmonė jungianti nuomos taškus jau 105-iose šalyse gali pasigirti sukaupta patirtimi ir pasiūlyti Jums kokybišką aptarnavimą bei paslaugas. Atsižvelgus į esamus poreikius, galėsite išsirinkti automobilių tipą, kuris leis visapusiškai pažinti Vilnių. Ši kompanija siūlo vieną plačiausių, aukščiausios kokybės automobilių nuomos pasiūlą Europoje, taigi galite būti tikri, jog rasite tinkamą automobilių kategoriją būtent Jums ir Jūsų poreikiams patenkinti. Prabanga bei ekonomiškumu pasižymintys SIXT automobiliai suteiks galimybę išnagrinėti tiek istorinius, tiek naujuosius Vilniaus kampelius, kurie atskleis ne tik miesto istorinį paveldą, bet ir supažindins su lietuviškąja kultūra bei parodys kuo ypatinga Lietuva.
SIXT automobilių nuoma Vilniuje Aplankykite naujas vietas bei sukaupkite puikių prisiminimų bagažą naudodamiesi SIXT paslaugomis. Vilnius – galimybių miestas, kuriame galėsite rasti moderniojo bei senojo laikotarpio samplaikas. Neribojamas kilometražas leis aplankyti tiek vietų, kiek sieks Jūsų užsibrėžti planai. Jei tik reikės – Jūsų kelionės tikslą pasiekti padės išmanieji GPS navigatoriai, kurie užtikrins, jog nepasiklysite ir greitai rasite norimas vietas. Su SIXT automobilių nuoma – galėsite išsirinkti tokią kategoriją automobilių, kuri Jums tiks geriausiai: ekonomiški, prabangūs, 4x4 ar sportiniai automobiliai – priklausys tik nuo Jūsų pasirinkimo. Išsinuomokite automobilį ir atraskite Vilnių savaip!
Vilnius – ne tik Lietuvos sostinė, bet ir istorinis miestas Išsinuomokite automobilį ir leiskitės į Vilniaus apžvalginę kelionę kartu su SIXT. Vilnius – Lietuvos pasididžiavimas, pasižymintis unikalia kultūra, kurioje telpa lietuviškos bei vakarietiškos tradicijos. Pradėkite nuo įspūdingo Vilniaus senamiesčio, kuris patogus ir pėstiesiems, ir bevairuojantiems. Vilnius itin pritaikytas savo susisiekimu, nes automobilius galėsite palikti saugojimo aikštelėse, kurios įsikūrusios šalia visų muziejų bei labiausiai lankomų objektų, bažnyčių. Jei norėsite pamatyti senuosius ir naujuosius Vilniaus stogus – apsilankykite Gedimino kalno bokšte, nuo kurios atsivers nepakartojamas kraštovaizdis. Mėgstantiems pilis, siūlome leistis į kelionę Vilniaus apylinkėmis – aplankykite Trakus ir garsiąją Trakų pilį! Vietinė kultūra ir istorinis paveldas – karaimų kaimas, ekskursijos po senovinę pilį bei išskirtinės maisto tradicijos supažindins su lietuvišku paveldu ir leis patirti daug įsimintinų akimirkų. Taip pat Vilniuje bei jo apylinkėse nestinga ir kitų lankytinų objektų, kuriuos tiesiog privalu pamatyti kiekvienam keliautojui.
Kodėl palanku rinktis automobilių nuomą? SIXT automobilių nuoma dažniausiai pasirenkama tada, kai nėra galimybės pasinaudoti nuosavu automobiliu, o situacijų, kada verta kreiptis į nuomos bendroves, yra ne taip ir mažai. Nesvarbu, ar automobilis jums bus reikalingas tik parą, ar ilgesnį laikotarpį, galite būti užtikrinti, kad SIXT pateiks jums iš tiesų palankų pasiūlymą. Teikiamų paslaugų kaina yra viena mažiausių, tad jums tikrai neprireiks ypatingai didelių investicijų, kad galėtumėte patogiai apžiūrėti įvairius lankytinus objektus. Pasirinktą automobilį galėsite patogiai rezervuoti internetinėje svetainėje, o pasikeitus planams ar nutikus kam nors nenumatyto rezervaciją galėsite atšaukti nepatirdami jokių išlaidų. Šiuo metu SIXT automobilių nuoma Vilniuje gali pasiūlyti itin didelį nuomojamų transporto priemonių pasirinkimą, todėl kiekvienas klientas tikrai ras patį tinkamiausią sprendimą. Nuomotą automobilį galėsite pasiimti iš jums patogiausios vietovės – šiuo metu yra siūlomi keli skirtingi pasirinkimai. Už automobilio nuomą mokėsite tik tada, kai jau pasiimsite pasirinktą transporto priemonę, ir mokėsite tik tiek, kiek buvo numatyta – SIXT kompanija netaiko jokių papildomų ar paslėptų mokesčių. Nuomojami automobiliai yra vidutiniškai trijų mėnesių senumo, tad galima būti užtikrintiems, kad kelionė praeis tikrai sklandžiai, ir jums neteks patirti jokio streso. SIXT automobilių nuoma leis jums dar labiau mėgautis kelionėmis, kurių metu patirsite tikrai daug įsimintinų įspūdžių!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Vilnius

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Vilnius?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Vilnius, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Vilnius.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą Vilnius?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti Vilnius. Gali būti taikomas mokestis.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,8
Remiantis 826 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,9)
Transporto priemonė
(4,9)
Transporto priemonės perdavimas
(4,9)

DUK apie nuomą Vilnius

Ko reikia norint išsinuomoti automobilį Vilnius?
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Vilnius?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Vilnius?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?