Automobilių nuoma Kaunas Oro Uostas

 

Kelias į Kaunas Oro Uostas padalinį

Adresas

Oro uosto str. 4, 54460 Karmelava, Kaunas distr., Lietuva
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
09:00 - 18:00
Št - Sk
10:00 - 17:00
Valstybinės šventės
10:00 - 17:00

Mūsų paslaugos Kaunas Oro Uostas

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Sixt automobilių nuoma Kauno oro uoste (KUN) veikia tam, kad galėtumėte greitai pasiekti norimas vietas. Įmonė dirbti su automobilių nuoma pradėjo nuo 1912 metų, todėl jau yra sukaupusi ilgą kokybiškų paslaugų patirtį. Naudodamiesi Sixt paslaugomis Kauno oro uoste galėsite išsinuomoti automobilį pagal Jums tinkančią kategoriją. Todėl prireikus, Jūsų paslaugoms galės laukti minivenas, SUV ar konvertuojamas automobilis. Automobilių nuoma Kauno oro uoste leis Jums paimti bei grąžinti reikiamą automobilį bet kuriuo metu. Tai ekonomiškas būdas, leidžiantis aplankyti visas norimas vietas, išvykus iš oro uosto.
Išsinuomoti automobilį Kauno oro uoste – paprasta! Kauno oro uostas (KUN) buvo įkurtas 1988 metais ir nuo pat to meto turimų klientų vis daugėja – šiuo metu tai yra antras pagal populiarumą oro uostas Lietuvoje. Oro uostas įsikūręs 13 km nuo miesto centro, todėl norint pasiekti centrą, Jums gali tekti pasinaudoti autobusais arba automobiliu nuoma. Kad nereikėtų laukti tik kas pusvalandį ar ilgiau atvykstančio autobuso, patogiau yra pasinaudoti automobilių nuoma Kauno oro uoste. Sixt yra įsikūrę taip, kad vos nusileidus Jūsų lėktuvui, Jums būtų patogu išsinuomoti automobilį Kauno oro uoste (KUN). Naudojantis auto nuoma Kaune, centrą pasieksite vos per kelias minutes.
Išnuomotas automobilis leis pasimėgauti Kaunu Atvykus į Kauną, dažnas praleidžia daugelį objektų, nes jie yra toliau nuo centro, vykimas iki jų užima pakankamai daug laiko. Išnuomotas prabangus automobilis leis pasimėgauti miestu pro langą – galėsite aplankyti ne tik Kauno centrą, bet ir tokias vietas kaip Marvelės slėnis, Kauno marios, Pažaislio vienuolynas. Tai tos vietos, kurios sužavi savo lankytojus, tačiau jas gana sunku pasiekti, jei neturite automobilio, todėl čia Jums labai pravers Sixt automobilių nuoma Kauno oro uoste. Naudojantis šia paslauga, nereikės laukti autobusų, galėsite patys valdyti savo laiką ir pasigrožėti už Kauno centro esančiais objektais.Ekonomija pasinaudojus automobilių nuoma yra aiškiai matoma – tai leis sutaupyti Jūsų kelionės laiko, papildomų transporto išlaidų. Pasirinkę išsinuomoti automobilį Kauno oro uoste neapsirinkate, mat galėsite lengvai apkeliauti visus norimus aplankyti objektus.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Kaunas Oro Uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Kaunas Oro Uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Kaunas Oro Uostas, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Kaunas Oro Uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Kaunas Oro Uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,9
Remiantis 175 atsiliepimais
„Sixt“ padalinyje
(5,0)
Transporto priemonės grąžinimas
(5,0)
Transporto priemonės perdavimas
(4,9)

DUK apie nuomą Kaunas Oro Uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Kaunas Oro Uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Kaunas Oro Uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Kaunas Oro Uostas

Rodyti daugiau