Automobilių nuoma Manama

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Mūsų paslaugos Manama

„Sixt“ automobilių nuoma Menamoje

„Sixt“ automobilių nuoma Menamoje

Automobilių nuoma Menamoje iš „Sixt“ – patogi, greita ir lanksti. Didžiulis prabangių mašinų parkas leidžia kelionėms pasirinkti idealiai tinkantį automobilį. „Sixt“ atstovybėje Menamoje galite rezervuoti sedaną, miniveną, visureigį ar kitokią automobilių kategoriją. Kompanijos komanda parinks jums geriausiai tinkantį modelį – nuo ekonomiško ir talpaus iki ypač prabangaus. Skirtingų automobilių gausa „Sixt“ rent a car padaliniuose leis lengvai atrasti geriausią variantą tiek šeimos atostogoms, tiek verslo perkėlimui į Bahreiną. Bahreinas pasižymi gerais, nuosekliai platinamais keliais. Sprendimas išsinuomoti automobilį Menamoje leidžia nevaržomai mėgautis šiuo šalies privalumu. Dar daugiau vairavimo malonumo galite patirti iš anksto užsisakę papildomų „Sixt“ paslaugų. Jei Menamos keliai pažįstami menkai, pravers nepriekaištingai veikianti GPS įranga. Tam, kad jaustumėtės visiškai saugiai, naudingas papildomas automobilio draudimas. Vaikų komfortą užtikrinsite kartu su auto nuoma užsisakę saugias automobilines kėdutes. Jei norite sutaupyti laiko ir jaukiai mėgautis pro šalį bėgančiais vaizdais, tam puikiai tiks automobilių nuoma su vairuotoju. „Sixt“ paslaugas teikia jau daugiau nei šimtmetį. Didžiulė kompanijos patirtis – rimtas motyvas jaustis saugiai iškilus bet kokiam rūpesčiui. Susisiekę su „Sixt“ atstovais, visuomet sulauksite naudingos informacijos pasirinkta kalba.
Vairuokite Menamoje su „Sixt“ Menama – charizmatiška ir jauki Bahreino sostinė. Būdamas svarbiausių šalies įvykių epicentre, miestas nestokoja valdininkų dėmesio. Platūs, tvarkingi keliai leidžia naudotis automobilių nuoma Menamoje saugiai, patogiai ir išties maloniai. Pasinaudoję ypatingu „Sixt“ rent a car pasiūlymu, pasinaudokite proga aplankyti įspūdingiausias miesto vietas. Viena tokių – Menamos turgus (souk). Puikiems pirkiniams iš didžiulės, arabiška dvasia alsuojančios prekyvietės tikrai prireiks vietos bagažinėje. Ieškodami kai ko vertingo, skirkite laiko pakrantėms. Čia galite ne tik pasimėgauti saulės voniomis, bet ir išmėginti sėkmę perlų medžioklėje. Išsinuomoti automobilį Menamoje verta ir dėl patogių kelinių į apylinkes. Netoli nuo miesto išvysite stebuklą – vidury dykumos žaliuojantį Gyvybės medį. Pasivažinėkite ir po pačią sostinę. Čia į dangų remiasi statiniai, dėl kurių pasaulyje žinomas pats Bahreinas: Barbaro šventykla, didžioji Al–Fateh mečetė, Qual‘at Al Bahrain archeologinis palikimas, šeicho Isos Bin Ali namas. Vairuodami patogų „Sixt“ automobilį, visiems šiems reginiams galėsite skirti tiek laiko, kiek tik geis širdis.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Manama
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Manama?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Manama, turite būti ne jaunesni nei 18 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Manama.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą Manama?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti Manama. Gali būti taikomas mokestis.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,5
Remiantis 293 atsiliepimais
Transporto priemonės perdavimas
(4,7)
Transporto priemonė
(4,6)
„Sixt“ padalinyje
(4,5)

DUK apie nuomą Manama

Ko reikia norint išsinuomoti automobilį Manama?
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Manama?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Manama?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our stations in Manama

Rodyti daugiau