Automobilių nuoma Sofijos Oro uostas T2

 

Populiariausi Sofijos Oro uostas T2

* Kainos apskaičiuotos 28.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Sofijos Oro uostas T2 nuo 04.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Sofijos Oro uostas T2 padalinį

Adresas

T2 - Sofia Airport, 1000 Sofia, Bulgarija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
08:00 - 23:30
Valstybinės šventės
08:00 - 23:30

Mūsų paslaugos Sofijos Oro uostas T2

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Kelionė prasidės be rūpesčių pasinaudojus Sixt automobilių nuoma Sofijos oro uoste. Vykstantiems į svetimą šalį labai svarbu, kad būtų patogu pasiekti visas svarbias vietas. Tuo puikiai rūpinasi Sixt rent a car – nuomos punktuose galėsite pasirinkti norimą automobilio tipą – pavyzdžiui, lengvąjį automobilį, universalą ar visureigį (SUV). Jei labiau patinka vairuoti kupė ar kabrioletą, galite nuomos punkte rasti ir šio tipo automobilių. Nusprendę išsinuomoti arba grąžinti automobilį Sofijos oro uoste, galėsite tai padaryti bet kuriuo paros metu – nuomos punktas veikia 24 valandas per parą.
Sofijos tarptautinis oro uostas – Jūsų patogios kelionės pradžia Sofijos oro uostas (SOF) buvo įkurtas ketvirtajame dešimtmetyje netoli Bulgarijos sostinės. Oro uoste laukiantiesiems siūloma gana daug paslaugų, kurios neleidžia prailgti laikui. Viena iš oro uoste siūlomų paslaugų – ir atomobilių nuomos paslauga Sixt rent a car. Pasinaudoję šia paslauga, galėsite išsinuomoti automobilį Sofijos oro uoste ir nuvykti iki savo viešbučio ar kitų miesto vietų lengvai ir greitai – apvažiuosite visą Bulgariją ir jos gražiausias vietas. Iki Bulgarijos sostinės nuo Sofijos oro uosto yra apie 10 km. Pagal tai, į kokią miesto vietą norite patekti, reikėtų važiuoti A1 (Trakia), A2 (Hemus) arba A6 (Liulin) greitkeliu.
Ką verta pamatyti sostinėje su auto nuoma Sofijoje Sofija – puikus miestas savo kelionei aplink Bulgariją pradėti. Joje yra turbūt vienas kontraversiškiausių ir prieš kelis metus itin išpopuliarėjęs paminklas, kurį būtina kiekvienam pamatyti, – perdaryta Sovietų Sąjungos skulptūra. Anksčiau ji buvo skirta rusų kariams pagerbti, tačiau 2011 metais perdaryta į įvairius superherojus, komiksų veikėjus. Šis statinys kas kelis metus perdaromas, atsižvelgiant į tuometę situaciją. Norėdami pasigrožėti miestu ir pajusti kosmopolitinę atmosferą, būtinai nuvykite į Vitošos bulvarą. Jei norite pamatyti, kaip Sofijoje gyveno aukštuomenė, būtinai aplankykite Vrana parką bei rūmus. Pastarieji buvo pastatyti 1904 metais – karalius Ferdinandas norėjo atnaujinti tuomečius lankytinus objektus. Jei labiau patinka gamta, būtinai, pasinaudoję automobilių nuoma Sofijos oro uoste, nuvykite prie Pančarevo ežero.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Sofijos Oro uostas T2

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Sofijos Oro uostas T2?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Sofijos Oro uostas T2, turite būti ne jaunesni nei 20 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Sofijos Oro uostas T2.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Sofijos Oro uostas T2?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,5
Remiantis 537 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,8)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,7)
„Sixt“ padalinyje
(4,7)

DUK apie nuomą Sofijos Oro uostas T2

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Sofijos Oro uostas T2?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Sofijos Oro uostas T2?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?