Automobilių nuoma Varnos Oro uostas

 

Populiariausi Varnos Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 27.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Varnos Oro uostas nuo 03.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Varnos Oro uostas padalinį

Adresas

Int. Airport, Arrivals Hall 1, 9000 Varna, Bulgarija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
09:00 - 21:00
Valstybinės šventės
09:00 - 21:00

Mūsų paslaugos Varnos Oro uostas

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Vykdami į kurortą patogumą užsitikrinsite su Sixt automobilių nuoma Varnos oro uoste. Nuo pat 1912 metų kompanija Sixt rent a car rūpinasi keliautojais ir stengiasi jiems padėti greitai ir patogiai nuvykti į reikiamas vietas. 105-iose šalyse esančiuose nuomos punktuose klientams siūlomi skirtingi automobiliai: čia kiekvienas išsirinks pagal patogumą ir poreikius. Kai kurie automobiliai – prabangesni – pavyzdžiui, kupė, kabrioletai, kai kurie – paprastesni, ekonomiškesni – pavyzdžiui, lengvieji, universalai. Varnos oro uoste galite rasti ir visureigių (SUV). Net jei atvyksite naktį, galėsite gauti norimą automobilį – nuomojama 24 valandas per parą. Baigę savo kelionę, automobilį galėsite grąžinti bet kokiu paros metu – tai nepaprastai patogu, jei Jūsų skrydis numatytas vėlai vakare.
Pradėkite savo kelionę Varnos oro uoste su Sixt rent a car Varnos oro uostas (VAR) buvo atidarytas jau 1916 metais ir visą laiką vykdė veiklą. Kiekvienais metais lankytojams siūlomos ne tik įvairios kryptys, jie gali nuvykti į įvairius Europos miestus, bet ir paslaugos, leidžiančios turiningiau praleisti laiką oro uoste. Kai kurios paslaugos teikiamos, kad žmonėms būtų patogiau keliauti iš oro uosto. Išsinuomoti automobilį Varnos oro uoste ganėtinai paprasta – Jums tereikia rasti Sixt nuomos punktą, užpildyti reikiamą formą, ir gausite pasirinkto tipo bei modelio automobilį. Greitai ir patogiai įveiksite tuos 10 km – atstumą, skiriantį oro uostą ir Varnos miesto centrą.
Auto nuoma Varnoje – šiaurės Bulgarija kaip ant delno Bulgarijoje pagrindinis tikėjimas – ortodoksų, todėl nenustebkite, jei matysite daug soborų. Atvykus į Varną, Jūsų dėmesį turėtų patraukti XIX amžiaus Švč. Mergelės Ėmimo į dangų katedra. Ji laikoma Varnos miesto simboliu. Užėję į vidų būtinai apžiūrėkite vyskupo sostą, vitražus. Jei norite apžvelgti visą miestą, būtinai užlipkite ant katedros stogo. Jei esate antikinės istorijos entuziastas, tuomet išsinuomoti automobilį Varnos oro uoste verta, norint pamatyti išlikusias romėnų vonias. Jos čia išlikusios nuo pat to laikotarpio, kai ši Bulgarijos dalis priklausė Romos imperijai. Automobilių nuoma Varnos oro uoste verta pasinaudoti ir norint pamatyti oloje išskaptuotą Aladja vienuolyną, kuris nuo miesto centro nutolęs 14 km.
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Varnos Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Varnos Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Varnos Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 20 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Varnos Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Varnos Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,7
Remiantis 131 atsiliepimais
Po grąžinimo
(5,0)
Kelias į „Sixt“
(4,9)
„Sixt“ padalinyje
(4,8)

DUK apie nuomą Varnos Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Varnos Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Varnos Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Varnos Oro uostas

Rodyti daugiau