Automobilių nuoma Brno Oro uostas

 

Kelias į Brno Oro uostas padalinį

Adresas

Letiste Brno-Turany 1, 627 00 Brno, Cekija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
08:30 - 16:00

Mūsų paslaugos Brno Oro uostas

SIXT automobilių nuoma Brno oro uoste Čekijoje  (Brno – Tuřany  Airport)

SIXT automobilių nuoma Brno oro uoste Čekijoje  (Brno – Tuřany  Airport)

SIXT automobilių nuoma Brno oro uoste  reiškia kelionės patogumą ir naujus atradimus nuostabioje šalyje! Vokiečių šeima dar 1912 metais pradėjusi automobilių nuomos verslą, tada net nesvajojo apie tokį pasisekimą. Jų idėja, laikinai išsinuomoti transporto priemonę, tęsiasi iki šių dienų. Dabar SIXT RENT A CAR vardas žinomas net 105 – iose pasaulio valstybėse. Didžiausią Premium klasės automobilių pasirinkimą Europoje siūlanti kompanija rekomenduoja išsinuomoti automobilį Brno oro uoste Čekijoje. Jums tereikia nuspręsti, kokia automobilio klasė geriausiai atitinka Jūsų poreikius: lengvieji, universalai, 4x4 ar lengvieji krovininiai. Važiuokite neskaičiuodami kilometrų, nes jiems nėra taikomas limitas. Jei keliaujate su vaikais – ne bėda, nes pasirinktos klasės automobilyje įmontuosime Jūsų vaiko svorį ir ūgį atitinkančią kėdutę tam, kad kelionė būtų saugi visiems! Atraskite nuostabųjį Čekijos regioną – Moraviją su SIXT!
Automobilių nuoma Brno oro uoste – greitas būdas pratęsti kelionę! Brno oro uostas (BRQ) yra įsikūręs miesto pakraštyje. Miesto centrą pasiekti nėra sunku, tačiau išsinuomoti automobilį Brno oro uoste vis tiek verta, kadangi taip sutaupysite nemažai laiko. Juk daug įdomiau apžiūrėti miestą, susipažinti su jo kultūra, negu sugaišti einant nuo oro uosto iki centro pėsčiomis. Be to, Čekija yra įsikūrusi strategiškai ypač patogioje Europos vietoje, o tai leidžia aplankyti ir kaimynines šalis – Lenkiją, Vokietiją, Slovakiją, Austriją, Vengriją. Brno oro uostas nėra didelis – SIXT RENT A CAR padalinį lengvai pastebėsite oro uosto pastate, kuris trauks dėmesį ryškių spalvų logotipais. Tegul kelionė po Čekiją ir Vidurio Europą prasideda su auto nuoma Brno!
Brno – mokslo ir kultūros židinys Lankydamiesi šiame Čekijos mieste pastebėsite, kad čia ne tik apstu muziejų, meno galerijų, bet ir jaukių, netradicinių kavinukių. Siūlome bent vienoje iš jų apsilankyti. Viešint Brno siūlome nuvykti iki Špilberko pilies ir susipažinti su jos istorija. Apsilankykite požeminiuose šios pilies kalėjimuose, kurie buvo įkurti dar XVII amžiuje. Jeigu mėgstate florą ir fauną – nuvažiuokite iki Brno Zoologijos sodo, kuriame galėsite pamatyti egzotinių gyvūnų ir turėsite unikalią galimybę pasivaikščioti kalnuotomis parko papėdėmis. Čekija garsėja alumi, todėl nepraleiskite progos jo paragauti StaroBrno gamykloje įkurtoje aludėje. Atraskite Čekiją ir susipažinkite su jos kultūra kartu su SIXT!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Brno Oro uostas

Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Brno Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Brno Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Brno Oro uostas?
Lengvai rezervuokite automobilį ilgesniam periodui Brno Oro uostas, įvesdami kelionės datas ir paėmimo / grąžinimo vietas.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Latest premium additions to the fleet

BMW M440ix cabrio
BMW M440ix cabrio

DUK apie nuomą Brno Oro uostas

Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Brno Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Brno Oro uostas

Rodyti daugiau