Automobilių nuoma Prahos Oro uostas Vaclav Havel

 

Kelias į Prahos Oro uostas Vaclav Havel padalinį

Adresas

Aviaticka 1, 160 08 Praha, Cekija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
08:00 - 22:00
Št
08:00 - 20:00
Sk
08:00 - 22:00
Valstybinės šventės
08:00 - 20:00

Mūsų paslaugos Prahos Oro uostas Vaclav Havel

SIXT automobilių nuoma Vaclavo Havelo oro uoste Čekijoje  (Václav Havel Airport Prague)

SIXT automobilių nuoma Vaclavo Havelo oro uoste Čekijoje  (Václav Havel Airport Prague)

Nepamirštami įspūdžiai su SIXT automobilių nuoma Vaclavo Havelo oro uoste! Išbandykite SIXT RENT A CAR paslaugas ir prisijunkite prie laimingų klientų gretų. Konkurentų Vokietijoje neturinti lyderė ir į TOP 3 Europoje patenkanti automobilių nuomos kompanija glaudžiai bendradarbiauja su BMW koncernu, todėl teikiamos paslaugos yra bene aukščiausio lygio. Tuo įsitikinti galėsite ir patys: jei nuspręsite išsinuomoti automobilį Vaclavo Havelo oro uoste, rinkitės ekonomišką ar prabangų automobilį ir toliau tęskite savo kelionę Čekijoje. Išnaršykite vidurio Europą, nes transporto priemonės kilometražas nėra ribojamas, o papildomos paslaugos tik skatina kelionės patogumą. Atraskite tai su SIXT auto nuoma Prahoje!
Išsinuomoti automobilį Vaclavo Havelo oro uoste – greita ir patogu! Vaclavo Havelo oro uostas (PRG) – tai tarptautinis oro uostas, kuris yra pagrindinis Čekijos transportavimo centras, savo užimtumu konkuruojantis su kitais Europos oro uostais. Dėl didelio keleivių srauto, kasdien pasinaudoti automobilių nuoma Vaclavo Havelo oro uoste nusprendžia vis daugiau žmonių. Tai itin paprasta, nes užsisakyti automobilį galite naudodamiesi savo išmaniuoju iPhone telefonu. Taip pat Jūsų patogumui – paimtą transporto priemonę galėsite grąžinti per 24 valandas. SIXT RENT A CAR rūpinasi savo klientais ir suteikia galimybę keliauti patogiai.
Praha – istorija ant kiekvieno kampo! Visai nesvarbu, ar Prahoje lankotės turistiniais ar verslo reikalais, čia miesto dvasia ir gili istorinė linija jaučiama kiekvienoje miesto gatvelėje. Viešėdami čia nepraleiskite galimybės apsilankyti Vito katedroje. Tai unikalus Gotikinio stiliaus pavyzdys. Miestas pilnas architektūrinių paminklų, jaukių lauko kavinukių ir išradingai įrengtų alaus užeigų. Rekomenduojame išnaršyti visą Čekijos sostinės centrą: pamatyti astronominį laikrodį, pereiti Karolio tiltu, pamatyti pilį ir Džono Lenono sieną. Nepamirštami įspūdžiai dar ilgai leis prisiminti Čekiją, kaip vietą, į kurią norisi sugrįžti dar kartą. Patirkite tai važinėdami su SIXT automobiliais!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Prahos Oro uostas Vaclav Havel

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Prahos Oro uostas Vaclav Havel?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Prahos Oro uostas Vaclav Havel, turite būti ne jaunesni nei 20 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Prahos Oro uostas Vaclav Havel.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Prahos Oro uostas Vaclav Havel?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,6
Remiantis 481 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,8)
„Sixt“ padalinyje
(4,8)
Transporto priemonės perdavimas
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

BMW M440ix cabrio
BMW M440ix cabrio

DUK apie nuomą Prahos Oro uostas Vaclav Havel

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Prahos Oro uostas Vaclav Havel?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Prahos Oro uostas Vaclav Havel?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Prahos Oro uostas Vaclav Havel

Rodyti daugiau