Automobilių nuoma Santiago de Chile

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Populiariausi Santiago de Chile

* Kainos apskaičiuotos 05.02.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Santjagas Cile Oro uostas nuo 12.02.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Mūsų paslaugos Santiago de Chile

„Sixt“ automobilių nuoma Čilės Santjage

„Sixt“ automobilių nuoma Čilės Santjage

Automobilių nuoma Čilės Santjage – pasirinkimas vertinantiems laisvę, komfortą ir puikų įvaizdį. „Sixt“ šiame mieste leidžia mašiną išsinuomoti ypač geromis sąlygomis. Kompanija didžiuojasi ypač didelių automobilių parku. Čilėje galite rasti tobulą transporto priemonę visiems atvejams – nuo prabangaus limuzino iki ekonomiško miniveno. Su „Sixt“ rent a car kelionė po įspūdingą Čilės sostinę bus patogi, greita ir smagi. Auto nuoma iš „Sixt“ yra geriausias sprendimas kelionėms be jokių rūpesčių. Pasirinkę išsinuomoti automobilį Čilės Santjage, galėsite pažinti miestą jums tinkamiausiu metu, pagal patogiausią maršrutą. Renkantis mašiną iš „Sixt“, tereikia rezervuoti norimą kategoriją – pavyzdžiui, visureigį, sedaną ar hečbeką. Geriausiai tinkantį modelį parenka patys kompanijos darbuotojai.Čilės Santjagas – milžiniškas miestas. Pasiruošti megapolio iššūkiams galite užsisakę papildomų paslaugų. Automobilių nuoma su vairuotoju leis tiesiog mėgautis kelione ir šalies įspūdžiais. Papildomas mašinos draudimas pravers, jei norite jaustis visiškai saugiai. Kartu keliaujančių vaikų patogumą užtikrinsite užsisakę automobilių kėdučių. „Sixt“ – pasaulinė automobilių nuomos lyderė. Jos komanda visuomet pasiruošusi padėti, kad Čilė jus džiugintų pačiais geriausiais įspūdžiais. Išsinuomoti automobilį Čilės Santjage labai paprasta – tai galite padaryti tiesiog internetu. Išsirinkta mašina jūsų lauks patogioje vietoje – prie oro uosto, traukinių stoties ar viešbučio.
Vairuokite Čilės Santjage su „Sixt“ Naudodamiesi automobilių nuoma Čilės Santjage, visas kelionės užduotis įveiksite ypač maloniai ir greitai. Viešėdami šiame puikiame mieste, būtinai skirkite laiko juo pasigrožėti. Čia verta apžiūrėti ispanų palikimą – pavyzdžiui, nuostabią 16 amžiaus katedrą. Dėmesio verti ir 19 a. statyti prezidento rūmai, centrinio pašto pastatas. Čilietišką atmosferą pajusite ir autentiškų rankdarbių lauktuvėms parsivešite iš turgaus – užsukite į Dominicos ir Santa Lucia prekyvietes. Taip pat nuvažiuokite iki žaismingo Nobelio premijos laureato, poeto Pablo Nerudos namo La Chascona. Įspūdingų muziejų rasite Quinta Normal rajone. Išsiilgę veiksmo, apsilankykite futbolo varžybose: azarto čia tikrai nepritrūks. Čilės Santjagas pasižymi chaotiškai, lėtai veikiančia viešojo transporto sistema. Su „Sixt“ rent a car keliauti galite nepalyginamai greičiau ir sklandžiau. Puikus automobilis, GPS sistema ir smalsumas – receptas nuostabiems čilietiškiems nuotykiams.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Santiago de Chile
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Santiago de Chile?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Santiago de Chile, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Santiago de Chile.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą Santiago de Chile?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti Santiago de Chile. Gali būti taikomas mokestis.
Show more
Žiūrėti visus DUK
Klientų apžvalgos ir atsiliepimai
4,5
Remiantis 357 atsiliepimais
Transporto priemonė
(4,8)
Transporto priemonės perdavimas
(4,7)
Paslaugos nuomos metu ir po jos
(4,6)
DUK apie nuomą Santiago de Chile
Ko reikia norint išsinuomoti automobilį Santiago de Chile?
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Santiago de Chile?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Santiago de Chile?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our stations in Santiago de Chile

Rodyti daugiau