Automobilių nuoma
Danija
Žlugimas
Danija
Pakeisti asmeninius duomenis

Sixt automobilių nuoma Danija: automobilio nuoma internetu

Suteikite sau galimybę keliauti kaip įmanoma patogiau – SIXT rent a car pasiruošę Jums padėti, kai norėsite išsinuomoti automobilį Danijoje. Juk naudojantis automobilių nuoma galėsite daug greičiau pasiekti atokiau esančius miestelius, per vieną dieną pamatyti daugiau lankytinų objektų, o svarbiausia, galite daug lengviau visa tai padaryti nei naudojantis viešuoju transportu. Pamatykite šalį stilingai laikydami pasirinkto automobilio vairą – juk taip kelionė bus tik dar įdomesnė.

SIXT automobilių nuoma Danijoje

Atvykę į Daniją, pamatysite ne vieną SIXT rent a car nuomos punktą: juos rasite didžiuosiuose šalies miestuose ir oro uostuose. Nuo pat 1912 metų įkurta automobilių nuomos kompanija SIXT rūpinasi keliautojais suteikdama skirtingo tipo automobilius, kuriais jie gali ištyrinėti visą šalį ir jos lankytinus objektus. Taigi, galite rinktis iš kelių skirtingų tipų, kuriuos galėsite vairuoti: tai visureigiai, skirti norintiems pažinti atokias Danijos vietas, lengvieji automobiliai ir universalai, skirti važinėjantiems miestuose ir aplink juos, kupė ir kabrioletai – norintiems trupučio daugiau prabangos, nuomojami ir lengvieji krovininiai automobiliai, turintiems kiek daugiau bagažo. Pasinaudokite auto nuoma ir keliaukite patogiai!

Vairavimo taisyklės Danijoje

Vairuojant nuomotą automobilį, ypač svarbu laikytis kelių eismo taisyklių: juk norite, kad kelionė praeitų sklandžiai. Todėl prieš atvykstant į naują šalį, verta bent kelis kartus paskaityti, kokių kelių eismo taisyklių ten laikomasi. Pavyzdžiui, vairuojant Danijoje, verta prisiminti šias:

važiuodami Storebelto ir Oresundo tiltais turėsite mokėti mokestį;

laisvų rankų įranga leidžiama tik jei ji sumontuota automobilyje (ausinių nepakanka);

Danijoje griežtai žiūrima į greičio viršijimą, todėl kruopščiai sekite kelio ženklus.

Danijoje itin daug dviratininkų, todėl vairuodami automobilį, būtinai atkreipkite dėmesį į šiuos eismo dalyvius. Visais kitais atvejais, Danijoje galiojančios taisyklės yra panašios į tas, kurių laikomasi Lietuvoje.

Ką aplankyti naudojantis automobilių nuoma Danijoje?

Viena iš Skandinavijos šalių – Danija, nors gana brangi, vis tiek kasmet sutraukia šimtus turistų, norinčių pamatyti šalies grožybes. Žinoma, verta pradėti nuo sostinės – Kopenhagos. Čia galite aplankyti ne tik Tivoli atrakcionų parką ir sodus, bet ir žymiąją undinėlę, kuri jau virto šio miesto simboliu.

Būtinai nuvykite į Arhusą, kuriame rasite įdomius architektūrinius traukos taškus. Vienas jų yra Bispertoveto dinozauro pėdsakas, eksponuojamas ant vieno iš pastatų sienų. Kitas statinys – vaivorykštinė meno galerijos panoramos aikštelė. Vykstate į šalį su vaikais? Tuomet nuvažiuokite į Bilundą, kur stovi Legolendas: būtent šiame mieste ir atsirado šis vaikų ir suaugusiųjų mėgstamas žaidimas. Dar viena vieta istorijos entuziastams – netoli Kopenhagos rasite Roskildės vikingų muziejų, kuriame stovi ir išlikęs to laikmečio laivas.

Nusprendę išsinuomoti automobilį Danijoje, galėsite greičiau ir patogiau pamatyti šias ir daugiau vietų.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Puikus klientų aptarnavimas