Automobilių nuoma Cairo

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Populiariausi Cairo

* Kainos apskaičiuotos 07.02.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Kairo Oro uostas nuo 14.02.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Mūsų paslaugos Cairo

„Sixt“ automobilių nuoma Kaire

„Sixt“ automobilių nuoma Kaire

Automobilių nuoma Kaire rekomenduojama kiekvienam, norinčiam visiškos kelionių laisvės. Užsisakę mašiną iš „Sixt“, verslo ir poilsiu pasirūpinsite ypač komfortiškai. „Sixt“ rent a car – tai daugybė vos kelių metų senumo automobilių, priklausančių skirtingoms kategorijoms. Džipai keturiais varomaisiais ratais, prabangūs limuzinai, galingos sportinės mašinos, krovininiai automobiliai – tereikia pasirinkti tinkamą klasę. Automobilių nuomą papildžius kitomis naudingomis paslaugomis, Egiptas paliks tik geriausius įspūdžius. Išsinuomoti automobilį Kaire reiškia pasirūpinti maksimaliai patogia, saugia ir greita kelione. Kairas – didžiausias miestas visoje šiaurinėje Afrikos dalyje. Susisiekimas automobiliu čia gerokai paprastesnis, nei viešuoju transportu. „Sixt“ siūlo išsirinkti Kairo pažinimui idealiai tinkančią mašiną. Solidi kompanijos patirtis, didžiulis geidžiamiausių gamintojų automobilių parkas ir paprastas užsakymo procesas „Sixt“ paslaugas paverčia patikimu pasirinkimu. „Sixt“ auto nuoma vykdoma rezervavus tam tikrą mašinų kategoriją. Iš laisvų pasirinktos kategorijos automobilių padalinio darbuotojai parenka geriausiai tinkantį modelį. Galite ne tik išsinuomoti automobilį Kaire, bet ir papildomai pasirūpinti patogumu. Mieste susigaudysite lengviau, jei užsisakysite GPS įrangą. Jei teks įveikti didelius atstumus, pravers automobilių nuoma su vairuotoju. Papildomas draudimas – puikus pasirinkimas, jei vairuodami norite jaustis visiškai laisvai.
Vairuokite Kaire su „Sixt“ Egzotiškasis Egiptas saugo paslaptis kiekvienoje savo kertelėje. Viešėdami šalies sostinėje, galite praskleisti magišką šydą ir bent trumpam žvilgtelėti į visos civilizacijos stebuklus. Automobilių nuoma Kaire yra tobulas sprendimas, jei norite išvengti grūsties ir nejaukių situacijų, siejamų su viešuoju transportu. Netoli Kairo stūkso svarbiausias Egipto simbolis: didžiosios Gizos piramidės ir sfinksai. Nepraleiskite progos pajusti šių statinių didybę. Žmonijai reikšmingus artefaktus taip pat rasite įspūdingame Egipto muziejuje. Kairas taip pat pasipuošęs nuostabiomis mečetėmis. Sultono Hasano, Ibn Tuluno, Mohamedo Ali, Azharo – vos kelios tokių, kurių nepastebėti tiesiog neįmanoma.Vairuodami mašiną iš „Sixt“ rent a car, būtinai užsukite į didįjį Khan Al–Khalili turgų. Čia ne tik rasite lauktuvių artimiesiems ar verslo partneriams, bet ir pajusite, kokia gyvybinga, egzotiška, unikali yra Egipto kultūra. Būtent dėl to šis miestas vilioja sugrįžti, keliauti jo gatvėmis vėl ir vėl.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Cairo
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Cairo?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Cairo, turite būti ne jaunesni nei 20 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Cairo.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą Cairo?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti Cairo. Gali būti taikomas mokestis.
Show more
Žiūrėti visus DUK
Klientų apžvalgos ir atsiliepimai
4,4
Remiantis 839 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,6)
Paslaugos nuomos metu ir po jos
(4,6)
Transporto priemonės perdavimas
(4,6)
DUK apie nuomą Cairo
Ko reikia norint išsinuomoti automobilį Cairo?
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Cairo?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Cairo?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?