Automobilių nuoma
Islandija
Žlugimas
Islandija
Pakeisti asmeninius duomenis

Sixt automobilių nuoma Islandija: automobilio nuoma internetu

Atskridę į salą, pasinaudokite kompanijos SIXT rent a car patogumais – išsinuomoti automobilį Islandijoje gali kiekvienas suaugęs žmogus. Naują šalį tyrinėdami nuomotu automobiliu, galėsite atsipalaiduoti, nes kelionė vyks daug sklandžiau ir greičiau nei naudojantis viešuoju transportu, be to, galėsite patys valdyti ne tik maršrutą, bet ir kada vyksite prie lankytinų objektų. Auto nuoma – tai būdas supaprastinti kelionės transportą, kad spėtumėte ne tik pailsėti, bet ir pamatyti žymiausias šalies vietas.

SIXT automobilių nuoma Islandijoje

Nusprendę naudotis įmonės paslaugomis, Jūs gaunate galimybę šalį tyrinėti Jums patogiu automobilio tipu. Šiuo metu šalies punktuose, kurie įsikūrę ne tik oro uostuose, bet ir skirtingose miestų vietose, galite rasti šiuos automobilių tipus: lengvuosius automobilius (gali būti ir krovininiai), universalus, kupė, kabrioletus, visureigius. Kiekvienas tipas parinktas atsižvelgiant į skirtingus klientų poreikius: tai tobuliname nuo pat 1912 metų, kada įmonė SIXT buvo įkurta. Todėl suteikiame ir papildomų privalumų besinuomojantiems: satelitinę navigaciją, vairuotoją, neskaičiuojame Jūsų per dieną nuvažiuotų kilometrų.

Vairavimo taisyklės Islandijoje

Norėdami užtikrinti, kad kelionė Islandijoje praeis tikrai sklandžiai, turite susipažinti su vietos vairavimo įpročiais. Juk vairuodami nuomotą automobilį, turėsite elgtis taip, kaip iš Jūsų tikisi vietiniai. Todėl pateikiame kelis punktus, kuriuos verta įsidėmėti prieš vykstant į Islandiją:

šalia kelių pastatyta gana daug greičio matuoklių, todėl neviršykite nurodyto maksimalaus greičio;

vairuokite atsargiai miškingose vietovėse – dažnai gyvūnai kerta kelia;

audros metu atsargiai atidarykite duris – vėjas jas stipriai trenkti atgal;

geriau vengti „F“ raide pažymėtų kelių: juos galima pravažiuoti nebent visureigiais.

Taip pat: kai kuriose vietose asfaltas keičiasi į žvyrkelį, todėl sekite ženklus, nes kitaip galite sugadinti automobilio padangas. Apie visas kitas nuomos taisyklės galite sužinoti Jums artimiausiame SIXT rent a car nuomos punkte.

Ką pamatyti naudojantis automobilių nuoma Islandijoje?

Nusprendę išsinuomoti automobilį Islandijoje, turite progą pamatyti visus šalies objektus patogiau, Jums tinkamu metu. Kelionę galite pradėti nuo Reikjaviko – Islandijos sostinės. Čia rasite ne tik parkų, muziejų, bet ir išlikusių senų statinių. O jei atvyksite tinkamu metų laiku, galėsite pamatyti ir Šiaurės pašvaistę.

Islandija žavi savo gamta: čia galite pamatyti ir banginius, plaukiojančius jūroje, ir geizerius, šaunančius vandenį į viršų. Daugiausia geizerių galite rasti pietinėje šalies dalyje. jei norite pasigrožėti spalvotaisiais kalnais, tuomet vykite į Landmanalaugarą: čia galite atvykti bet kokiu metų laiku. Vykstate į šalį atsipalaiduoti? Tuomet nuvažiuokite į Mėlynąją lagūną, kur galėsite pasilepinti geoterminių šaltinių SPA.

Jei įmanoma, automobiliu būtinai nuvykite į Reinisfjaros paplūdimį, kuris žymus savo juodu smėliu. Atvykite čia temstant – pamatysite daugiau žvaigždžių, kurių neriboja netoliese esančių miestų šviesos tarša. Svarbu prisiminti, kad vandenyje maudytis draudžiama – nuo vandens turite būti bent per 20 m.

 
 

Oro uostai su SIXT nuomos punktais

Jūsų privalumai su Sixt

  • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
  • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
  • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
  • Miles & More - gauk mylių
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
  • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
  • Puikus klientų aptarnavimas