Automobilių nuoma Islandija

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Vietos, kuriose galite pradėti savo kelionę Islandija

Populiariausi Islandija

* Kainos apskaičiuotos 06.02.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Keflaviko Oro uostas nuo 13.02.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Atraskite Islandija

SIXT automobilių nuoma Islandijoje

SIXT automobilių nuoma Islandijoje

Atskridę į salą, pasinaudokite kompanijos SIXT rent a car patogumais - išsinuomoti automobilį Islandijoje gali kiekvienas suaugęs žmogus. Naują šalį tyrinėdami nuomotu automobiliu, galėsite atsipalaiduoti, nes kelionė vyks daug sklandžiau ir greičiau nei naudojantis viešuoju transportu, be to, galėsite patys valdyti ne tik maršrutą, bet ir kada vyksite prie lankytinų objektų. Auto nuoma - tai būdas supaprastinti kelionės transportą, kad spėtumėte ne tik pailsėti, bet ir pamatyti žymiausias šalies vietas. Nusprendę naudotis įmonės paslaugomis, Jūs gaunate galimybę šalį tyrinėti Jums patogiu automobilio tipu. Šiuo metu šalies punktuose, kurie įsikūrę ne tik oro uostuose, bet ir skirtingose miestų vietose, galite rasti šiuos automobilių tipus: lengvuosius automobilius (gali būti ir krovininiai), universalus, kupė, kabrioletus, visureigius. Kiekvienas tipas parinktas atsižvelgiant į skirtingus klientų poreikius: tai tobuliname nuo pat 1912 metų, kada įmonė SIXT buvo įkurta. Todėl suteikiame ir papildomų privalumų besinuomojantiems: satelitinę navigaciją, vairuotoją, neskaičiuojame Jūsų per dieną nuvažiuotų kilometrų.
Vairavimo taisyklės Islandijoje Norėdami užtikrinti, kad kelionė Islandijoje praeis tikrai sklandžiai, turite susipažinti su vietos vairavimo įpročiais. Juk vairuodami nuomotą automobilį, turėsite elgtis taip, kaip iš Jūsų tikisi vietiniai. Todėl pateikiame kelis punktus, kuriuos verta įsidėmėti prieš vykstant į Islandiją: šalia kelių pastatyta gana daug greičio matuoklių, todėl neviršykite nurodyto maksimalaus greičio; vairuokite atsargiai miškingose vietovėse - dažnai gyvūnai kerta kelia; audros metu atsargiai atidarykite duris - vėjas jas stipriai trenkti atgal; geriau vengti „F“ raide pažymėtų kelių: juos galima pravažiuoti nebent visureigiais.Taip pat: kai kuriose vietose asfaltas keičiasi į žvyrkelį, todėl sekite ženklus, nes kitaip galite sugadinti automobilio padangas. Apie visas kitas nuomos taisyklės galite sužinoti Jums artimiausiame SIXT rent a car nuomos punkte. Ką pamatyti naudojantis automobilių nuoma Islandijoje? Nusprendę išsinuomoti automobilį Islandijoje, turite progą pamatyti visus šalies objektus patogiau, Jums tinkamu metu. Kelionę galite pradėti nuo Reikjaviko - Islandijos sostinės. Čia rasite ne tik parkų, muziejų, bet ir išlikusių senų statinių. O jei atvyksite tinkamu metų laiku, galėsite pamatyti ir Šiaurės pašvaistę.Islandija žavi savo gamta: čia galite pamatyti ir banginius, plaukiojančius jūroje, ir geizerius, šaunančius vandenį į viršų. Daugiausia geizerių galite rasti pietinėje šalies dalyje. jei norite pasigrožėti spalvotaisiais kalnais, tuomet vykite į Landmanalaugarą: čia galite atvykti bet kokiu metų laiku. Vykstate į šalį atsipalaiduoti? Tuomet nuvažiuokite į Mėlynąją lagūną, kur galėsite pasilepinti geoterminių šaltinių SPA.Jei įmanoma, automobiliu būtinai nuvykite į Reinisfjaros paplūdimį, kuris žymus savo juodu smėliu. Atvykite čia temstant - pamatysite daugiau žvaigždžių, kurių neriboja netoliese esančių miestų šviesos tarša. Svarbu prisiminti, kad vandenyje maudytis draudžiama - nuo vandens turite būti bent per 20 m.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Islandija
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Islandija?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Islandija, turite būti ne jaunesni nei 20 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Islandija.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Islandija?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK
Klientų apžvalgos ir atsiliepimai
4,2
Remiantis 982 atsiliepimais
Transporto priemonės grąžinimas
(4,6)
Transporto priemonė
(4,5)
Kelias į „Sixt“
(4,4)
DUK apie nuomą Islandija
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Islandija?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Islandija?

Peržiūrėkite mūsų automobilių nuomos vietas Islandija

Rodyti daugiau

Peržiūrėkite mūsų oro uostų vietas Islandija

Rodyti daugiau