Automobilių nuoma Eilat

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Populiariausi Eilat

* Kainos apskaičiuotos 07.02.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Eilat Centras nuo 15.02.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Mūsų paslaugos Eilat

Išsinuomoti automobilį Eilate – daugelio pasirinkimas

Išsinuomoti automobilį Eilate – daugelio pasirinkimas

SIXT automobilių nuoma Eilate – patogu ir greita. 1912 metai buvo lemtingi Martinui Sixtui įgyvendinusiam savo svajonę įkurti automobilių nuomos kompaniją. Šiandien SIXT RENT A CAR yra žinoma dėl klientų aptarnavimo kokybės, didelio automobilių asortimento ir glaudaus bendradarbiavimo su BMW koncernu. Dabar išsinuomoti automobilį Eilate galima taip pat paprastai, kaip ir kitose šalyse, nes „Sixt“ veikia 104 – iose valstybėse įvairiose pasaulio vietose. Rinkitės iš skirtingų automobilių klasių ir nuspręskite, kokia transporto priemone norite važinėti: lengvuoju, universalu, kupė, kabrioletu ar SUV klasės automobiliu. Leiskitės į pažintį su Izraeliu pasinaudodami auto nuoma Eilate. Jei vertinate komfortą ir patogumą, tuomet siūlome pasinaudoti automobilių nuoma Eilate. Tai galite padaryti užsukę į SIXT RENT A CAR nuomos punktą, kur Jums bus pasiūlyti tuo metu turimi automobilių modeliai. Keliaukite pamiršdami visus rūpesčius ir mėgaukitės patogiu važiavimu saulės nutviekstais Izraelio keliais. „Sixt“ savo klientams nori suteikti maksimalų komfortą, todėl Jūsų patogumui suteiksime šias papildomas paslaugas: GPS daviklius, vaikiškas kėdutes ar papildomą automobilio draudimą. Pradėkite savo kelionę po Eilatą patogiai, tegul Izraelis ilgam įstringa atmintin!
Eilatas – kurortinis uostamiestis Eilatas siūlo itin daug pramogų čia besilankantiems miesto svečiams – Povandeninė observatorija, Raudonasis kanjonas, Delfinų rifas ar Timnos slėnio parkas – veiklos čia tikrai netrūksta. Norintiems iš arčiau susipažinti su dykumų gyventojais kupranugariais, siūlome apsilankyti Kupranugarių rančoje, kuri įkurta Eilato kalnų gamtos rezervate. Tuos, kuriuos traukia povandeninis pasaulis, siūlome nuvažiuoti į šiek tiek už miesto esantį Koralinio rifo nacionalinį parką, kuriame susipažinsite su įvairiausiais koralais bei tropinėmis įvairiaspalvėmis žuvytėmis. Jeigu norite pamatyti, kaip atrodo egzotiškas botanikos sodas, nuvykite iki Eilato ekologinio ūkio ir pasigrožėkite ypatinga flora. Nepamirštami vaizdai ir įspūdžiai – tai Izraelis ir Eilato miestas. Įsitikinkite tuo patys kartu pasinaudodami „Sixt“ automobilių nuoma!
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Eilat
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Eilat?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Eilat, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Eilat.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą Eilat?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti Eilat. Gali būti taikomas mokestis.
Show more
Žiūrėti visus DUK
Klientų apžvalgos ir atsiliepimai
4,1
Remiantis 32 atsiliepimais
Transporto priemonės grąžinimas
(4,6)
Transporto priemonė
(4,6)
„Sixt“ padalinyje
(4,3)
DUK apie nuomą Eilat
Ko reikia norint išsinuomoti automobilį Eilat?
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Eilat?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Eilat?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our stations in Eilat

Rodyti daugiau