Automobilių nuoma
Tel Avivo tarpt. Oro uostas
Žlugimas
Izraelis // Tel Aviv // Tel Avivo tarpt. Oro uostas
Pakeisti asmeninius duomenis

Nuomojamas automobilis Tel Avivo tarpt. Oro uostas: Sixt automobilių nuoma

Punkto duomenys
Adresas: Ben Gurion Airport
  70100 Tel Aviv IL +972-89191153
 
Nuomos punkto tipas: oro uostas
GDS – kodas: TLV
Darbo valandos
Pi. - Se.00:00 - 24:00
Nedarbo diena00:00 - 24:00
 
 

SIXT automobilių nuoma Tel Avivo oro uoste, Izraelyje (Tel Aviv airport)

Viešnagė Izraelyje praeis sklandžiau, jei nuspręsite pasinaudoti SIXT automobilių nuoma Tel Avivo oro uoste. 105 – iose pasaulio šalyse veikianti SIXT RENT A CAR kompanija siūlo nuomos paslaugos jau daugiau nei šimtmetį. Todėl galėsite būti tikri, kad suteikiamos paslaugos bus aukštos kokybės. Kai nusileis lėktuvas, o Jūs pasirinksite išsinuomoti automobilį Tel Avivo oro uoste, gausite trijų transporto priemonių kategorijų pasirinkimą. Jei norite įprastos transporto priemonės, kurią turbūt vairuojate ir patys, tuomet galite rinktis lengvuosius automobilius arba universalus. Esate įpratę vairuoti šiek tiek prabangesnį automobilį? Tuomet iš oro uosto galite išvykti ir su kupė ar kabrioletu. Oro uosto nuomos punkte taip pat siūlomi visureigiai.

Iš oro uosto išvykite naudodamiesi SIXT RENT A CAR paslaugomis

Tel Avivo oro uostas (TLV), o tiksliau Ben Guriono tarptautinis oro uostas taip pat kartais vadinamas Natbagu. Jis buvo pavadintas Izraelio pirmojo ministro pirmininko garbei. Tai yra gana didelis, keturis terminalus turintis oro uostas, jame gali būti aptarnauti iki 17 mln. keleivių. Jis laikomas vienu geriausiu oro uostų Artimuosiuose Rytuose, o jame vykdomi skrydžiai vos ne į visą pasaulį. Tačiau kaip iš jo patekti į miesto centrą? Oro uostą ir Tel Avivą skiria 19 km. Norint miestą pasiekti kaip įmanoma greičiau, rekomenduojama išsinuomoti automobilį Tel Avivo oro uoste.

Pasinaudokite automobilių nuoma Tel Avivo oro uoste ir aplankykite miestą

Tel Avivas yra vienas didžiausių Izraelio miestų. Žinant, kad Izraelis buvo įkurtas tik 1948 metais (miestas 1909 metais), galima suprasti, kad jis labai greitai plėtėsi, kol tapo turistų traukos centru. Miestas žymus ir dėl nuolat tobulinamų technologijų, susipynusių architektūrų stilių. Visa tai galėsite pamatyti su auto nuoma Tel Avive.

Nuomotu automobiliu nuvykite iki Tel Avivo paplūdimių, kurie tęsiasi net 13 km. Šalia jų yra ir Tel Avivo promenada, kur išlipę iš automobilio galėsite pasivaikščioti, geriau pažinti miesto kasdienybę. Jei norite atsipalaiduoti, nuvažiuokite į Hajarkono parką: jis kasmet pritraukia 16 mln. lankytojų. Siekiantiems geriau pažinti miestą ir jo istoriją, rekomenduojama nuvykti prie senosios Jaffa – tai miesto senamiestis ir seniausias pasaulio uostas.

 

Automobilio nuomos punkto duomenys

Darbo valandos

Pi. - Se.00:00 - 24:00
Nedarbo diena00:00 - 24:00

Kontaktai ir radinių biuras

SIXT nuomos punktas Tel Avivo tarpt. Oro uostas TLV Ben Gurion Airport 70100 Tel Aviv 32.011389, 34.886667 +972-89191153

SIXT nuomos punktas Tel Avivo tarpt. Oro uostas TLV

Ben Gurion Airport
70100 Tel Aviv
 
Telefono Nr. +972-89191153

Automobilio nuomos paslaugos šiame nuomos punkte

 • Lengvieji automobiliai ir universalai
 • Kupė ir kabrioletai
 • Visureigiai / 4x4

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas