Automobilių nuoma Tel Avivo tarpt. Oro uostas

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Kelias į Tel Avivo tarpt. Oro uostas padalinį

Adresas

Ben Gurion Airport, 70100 Tel Aviv, Izraelis
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
00:00 - 00:00
Valstybinės šventės
00:00 - 00:00

Mūsų paslaugos Tel Avivo tarpt. Oro uostas

SIXT automobilių nuoma Tel Avivo oro uoste, Izraelyje (Tel Aviv airport)

SIXT automobilių nuoma Tel Avivo oro uoste, Izraelyje (Tel Aviv airport)

Viešnagė Izraelyje praeis sklandžiau, jei nuspręsite pasinaudoti SIXT automobilių nuoma Tel Avivo oro uoste. 105 – iose pasaulio šalyse veikianti SIXT RENT A CAR kompanija siūlo nuomos paslaugos jau daugiau nei šimtmetį. Todėl galėsite būti tikri, kad suteikiamos paslaugos bus aukštos kokybės. Kai nusileis lėktuvas, o Jūs pasirinksite išsinuomoti automobilį Tel Avivo oro uoste, gausite trijų transporto priemonių kategorijų pasirinkimą. Jei norite įprastos transporto priemonės, kurią turbūt vairuojate ir patys, tuomet galite rinktis lengvuosius automobilius arba universalus. Esate įpratę vairuoti šiek tiek prabangesnį automobilį? Tuomet iš oro uosto galite išvykti ir su kupė ar kabrioletu. Oro uosto nuomos punkte taip pat siūlomi visureigiai.
Iš oro uosto išvykite naudodamiesi SIXT RENT A CAR paslaugomis Tel Avivo oro uostas (TLV), o tiksliau Ben Guriono tarptautinis oro uostas taip pat kartais vadinamas Natbagu. Jis buvo pavadintas Izraelio pirmojo ministro pirmininko garbei. Tai yra gana didelis, keturis terminalus turintis oro uostas, jame gali būti aptarnauti iki 17 mln. keleivių. Jis laikomas vienu geriausiu oro uostų Artimuosiuose Rytuose, o jame vykdomi skrydžiai vos ne į visą pasaulį. Tačiau kaip iš jo patekti į miesto centrą? Oro uostą ir Tel Avivą skiria 19 km. Norint miestą pasiekti kaip įmanoma greičiau, rekomenduojama išsinuomoti automobilį Tel Avivo oro uoste.
Pasinaudokite automobilių nuoma Tel Avivo oro uoste ir aplankykite miestą Tel Avivas yra vienas didžiausių Izraelio miestų. Žinant, kad Izraelis buvo įkurtas tik 1948 metais (miestas 1909 metais), galima suprasti, kad jis labai greitai plėtėsi, kol tapo turistų traukos centru. Miestas žymus ir dėl nuolat tobulinamų technologijų, susipynusių architektūrų stilių. Visa tai galėsite pamatyti su auto nuoma Tel Avive.Nuomotu automobiliu nuvykite iki Tel Avivo paplūdimių, kurie tęsiasi net 13 km. Šalia jų yra ir Tel Avivo promenada, kur išlipę iš automobilio galėsite pasivaikščioti, geriau pažinti miesto kasdienybę. Jei norite atsipalaiduoti, nuvažiuokite į Hajarkono parką: jis kasmet pritraukia 16 mln. lankytojų. Siekiantiems geriau pažinti miestą ir jo istoriją, rekomenduojama nuvykti prie senosios Jaffa – tai miesto senamiestis ir seniausias pasaulio uostas.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Tel Avivo tarpt. Oro uostas
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Tel Avivo tarpt. Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Tel Avivo tarpt. Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Tel Avivo tarpt. Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Tel Avivo tarpt. Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

DUK apie nuomą Tel Avivo tarpt. Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Tel Avivo tarpt. Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Tel Avivo tarpt. Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?