Automobilių nuoma Belfasto miesto Oro uostas

 

Populiariausi Belfasto miesto Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 28.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Belfasto miesto Oro uostas nuo 04.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Belfasto miesto Oro uostas padalinį

Adresas

George Best Belfast City AP In Terminal, BT3 9JH Belfast, Jungtine Karalyste
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Pn
07:30 - 18:30
Št
07:00 - 17:00
Sk
07:30 - 19:00
Valstybinės šventės
07:30 - 18:30

Mūsų paslaugos Belfasto miesto Oro uostas

Sixt automobilių nuoma Belfasto oro uoste Jungtinėje Karalystėje (George Best Belfast City Airport)

Sixt automobilių nuoma Belfasto oro uoste Jungtinėje Karalystėje (George Best Belfast City Airport)

Patogi ir greita Sixt automobilių nuoma Belfasto miesto oro uoste! Lyderiaujanti automobilių nuomos kompanija Vokietijoje ir sąrašo trejetuke Europoje esanti Sixt rent a car savo padalinius turi visame pasaulyje. 105 šalys ir kas pusę metų atnaujinami automobiliai sukūrė glaudų ryšį su klientais. Didžiausias nuomojamų automobilių pasirinkimas Europoje leis Jums rinktis iš kupė, lengvųjų, kabrioletų, universalų ir 4x4 automobilių. Tviskanti prabanga ar automobilio ekonomija – renkatės tik Jūs! Jei Šiaurės Airijoje lankotės nedažnai ir bijote paklysti, prireikus į Jūsų išsirinktą automobilį integruosime GPS navigatorių. Pasinaudokite auto nuoma Belfaste ir pradėkite savo pažintį su Airija!
Išsinuomoti automobilį Belfasto miesto oro uoste – protinga išeitis skubantiems Belfasto miesto oro uostas (BHD), dažnai vadinamas ir ilguoju – Džordžo Didžiojo Belfasto oro uosto – pavadinimu, nuo miesto centro nutolęs vos 5  kilometrus. Vis dėlto paprasčiausia pasiekti strateginius didelio miesto taškus ir reikiamas vietoves pasinaudojus automobilių nuoma Belfasto miesto oro uoste. Taip išvengsite spūsčių viešajame transporte ir galėsite keliauti tiesiai nuo taško A iki taško B. Dar didesniam Jūsų patogumui norimą automobilį galėsite išsirinkti naudodamiesi savo išmaniuoju iPhone telefonu. Sixt rent a car  – paprastumas ir paslaugų kokybė, kuri žavi!
Belfastas – miestas, kurį sunku pamiršti Atvykę į Belfastą pirmiausia aplankykite Titaniko muziejų. Tai bene garsiausias miesto objektas, kurio istoriją žino kiekvienas. Mėgstantiems istoriją rekomenduojame nepraleisti Ulsterio muziejaus, kuriame sudėta dinozaurų kaulų kolekcija ir kitos istoriją menančios relikvijos. Norintiems pasigrožėti architektūra siūlome pasivažinėti po miestą ir pamatyti ne tik garsiąją katedrą, bet ir Belfasto pilį, nuo kurios atsiveria nuostabi miesto panorama. Miestas, kuris žavi ir kviečia sugrįžti. Jungtinė Karalystė, kuri visada džiugina keliautojus ir verslo reikalais besilankančius žmones. Atraskite šią šalį kartu su Sixt!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Belfasto miesto Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Belfasto miesto Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Belfasto miesto Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Belfasto miesto Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Belfasto miesto Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,8
Remiantis 1151 atsiliepimais
„Sixt“ padalinyje
(4,8)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,8)
Transporto priemonė
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

Land Rover Defender
Land Rover Defender
BMW X5 Hybrid
BMW X5 Hybrid
Kia e-Niro
Kia e-Niro
Ferrari Spider Aut.
Ferrari Spider Aut.

DUK apie nuomą Belfasto miesto Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Belfasto miesto Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Belfasto miesto Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?