Automobilių nuoma Glazgo Oro Uostas

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Kelias į Glazgo Oro Uostas padalinį

Adresas

Car Rental Centre, PA3 2SW Paisley, Jungtine Karalyste
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
07:00 - 22:00
Valstybinės šventės
07:00 - 22:00

Mūsų paslaugos Glazgo Oro Uostas

Sixt automobilių nuoma Glazgo oro uoste Jungtinėje Karalystėje (Glasgow Airport)

Sixt automobilių nuoma Glazgo oro uoste Jungtinėje Karalystėje (Glasgow Airport)

Sixt automobilių nuoma Glazgo oro uoste – tiems, kurie mėgsta patogią kelionę. Martinas Sixtas 1912 metais nusprendė įkurti automobilių nuomos kompaniją, kuri sėkmingai tęsia savo veiklą ne tik Vokietijoje, kaip nepralenkiama rinkos lyderė, bet ir visame pasaulyje. Sixt rent a car kompanija padalinius turi net 105-iose pasaulio šalyse. Automobilių gausa leis Jums rinktis ne tik iš lengvųjų, universalų, visureigių, bet ir lengvųjų krovininių automobilių. Viskas, ką Jums reikės padaryti, – išsirinkti mėgstamą automobilį. Be to, prireikus Jums suteiksime kitas paslaugas: galėsite gauti GPS navigatorių, vaikišką kėdutę ir pan. Suteikite sau galimybę išsinuomoti automobilį Glazgo oro uoste ir pažinkite Jungtinę Karalystę su auto nuoma Glazge!
Automobilių nuoma Glazgo oro uoste – ieškantiems sprendimo greitai pasiekti miesto centrą Glazgo oro uostas (GLA) dažnai neoficialiai vadinamas tarptautiniu oro uostu, nes tai itin daug keleivių aptarnaujantis strateginis objektas. Nuo miesto centro jis nutolęs 11 kilometrų, todėl išsinuomoti automobilį Glazgo oro uoste – greitas ir patikimas būdas pasiekti visus norimus objektus sparčiai ir patogiai. Rinkitės Sixt rent a car ir keliaukite be rūpesčių. Išmaišykite visą Škotiją, nes Jūsų kilometražas neribojamas.
Glazgas  – didžią istoriją menantis miestas! Prabilus apie Jungtinę Karalystę ir Glazgą neįmanoma sustoti kalbėti, nes miestas išties turi ką parodyti ir kuo nustebinti miesto svečius. Glazgas turtingas architektūra, kurią pirmiausia pristato Glazgo katedra, miesto rūmai, Antonino siena ir kiti. Mieste plyti ir milžiniški preciziškai sutvarkyti parkai. Maža to, mokslo centras įsikūręs mieste ne tik siūlo galimybę stebėti 9 tūkstančius žvaigždžių vienu metu, bet ir yra vienintelis bei unikalus pastatas pasaulyje, kuris gali suktis 360 laipsnių kampu. Tai tik dalelė to, ką važinėdami  Sixt  automobiliu galite išvysti Glazge. Jungtinė Karalystė stebina ir kaskart priverčia aikčioti iš nuostabos!
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Glazgo Oro Uostas
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Glazgo Oro Uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Glazgo Oro Uostas, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Glazgo Oro Uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Glazgo Oro Uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,6
Remiantis 1210 atsiliepimais
Kelias į „Sixt“
(4,9)
Transporto priemonės perdavimas
(4,8)
„Sixt“ padalinyje
(4,8)

DUK apie nuomą Glazgo Oro Uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Glazgo Oro Uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Glazgo Oro Uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Glazgo Oro Uostas

Rodyti daugiau