Automobilių nuoma
Kembridzas
Žlugimas
Jungtine Karalyste // Kembridzas
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Kembridzas: Sixt automobilio nuoma internetu

Automobilių nuoma Kembridže – norintiems patogios kelionės! Martino Sixto įkurta kompanija veikia jau daugiau nei 100 metų. Per tą laiką įmonė spėjo užsitarnauti klientų pasitikėjimą ir savo veiklą išplėsti daugiau nei 105-iose pasaulio šalyse. Gimtojoje Vokietijoje lygiaverčių konkurentų neturintis SIXT RENT A CAR siūlo rinktis iš gausaus automobilių parko. Nusprendus išsinuomoti automobilį Kembridže Jums tereiks nuspręsti, koks automobilio modelis Jus domina. Leiskitės į atradimų kupiną kelionę po stebuklingąjį Kembridžą ir susikurkite gražius prisiminimus su SIXT. Atraskite vairavimo malonumą iš naujo ir keliaukite nestabdydami savęs – Jūsų pravažiuojamas kilometražas yra neribojamas. Išbandykite auto nuomą Kembridže!

 
 • Kembridzas Traukiniu stotis

  Sixt Automobilių nuoma
  Station Road
  CB1 2JW Cambridge

  Pi. - Pe.08:00 - 16:00
  &#.08:00 - 12:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Kembridzas

  Sixt Automobilių nuoma
  2 Elizabeth Way
  CB4 1DF Cambridge

  Pi.08:00 - 16:00
  Tr. - Pe.08:00 - 16:00
  &#.08:00 - 12:00
  Nedarbo diena08:00 - 12:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji krovininiai automobiliai

Automobilių nuoma Kembridže – kai norisi komforto!

Kembridžas dažnai tituluojamas mokslo sostine, čia gausu studentų ir pasaulyje garsių švietimo įstaigų. Universiteto miestelio infrastuktūra išplėtota puikiai, todėl išsinuomoti automobilį Kembridže renkasi tiek čia gyvenantys, tiek ir po šį regioną keliaujantys žmonės. Tai itin paprasta, nes Jums tereikia apsilankyti SIXT nuomos padalinyje ar užsisakyti norimos klasės automobilį internetu. Pasinaudokite ir tokiomis papildomomis paslaugomis, kaip GPS navigatoriai ar papildomas automobilio draudimas. Pradėkite savo patogią kelionę po Kembridžą ir mėgaukitės SIXT RENT A CAR teikiama kokybe.

Kembridžas – studijų miestas!

Kembridžo miesto pavadinimas garsus dėl čia esančio Kembridžo universiteto. Tai itin tvarkingas ir daug žalių zonų turintis miestas. Čia ne tik semiamasi žinių, bet ir aktyviai keliaujama. Apsilankykite garsiojoje King‘s Parade gatvėje, kurioje visada verda gyvenimas, pamatykite miesto simbolį – įspūdingąjį Kembridžo universitetą bei King‘s koledžo koplyčią. Itin autentiška miesto architektūra sužavės ne vieną ir atmintyje iškils dar ilgai. Jei esate gamtos mylėtojai, nuvykite iki Gamlingay miško, kuriame pailsėsite nuo kasdienio triukšmo, pamatysite retų augalų ir sutiksite miške gyvenančių gyvūnų. Patirkite naujus įspūdžius su SIXT nuoma Kembridže ir atraskite Jungtinę Karalystę!

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas