Automobilių nuoma
Liverpulis
Žlugimas
Jungtine Karalyste // Liverpulis
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Liverpulis: Sixt automobilio nuoma internetu

Atradimai prasideda su automobilių nuoma Liverpulyje! Išbandykite SIXT RENT A CAR ir mėgaukitės išvyka be jokių rūpesčių. Didžiausias Premium variklių pasirinkimas Europoje leido Martinui Sixtui, įkūrusiam automobilių nuomos kompaniją, išplėsti savo verslą ne tik gimtojoje Vokietijoje, bet ir kitose pasaulio šalyse. Įkūrėjo vertybėmis iki šiol besivadovaujanti kompanija dabar veikia daugiau nei 100 šalių, todėl išsinuomoti automobilį Liverpulyje, Paryžiuje ar Los Andžele nebėra naujiena. Prisijunkite prie patenkinto SIXT klientų rato ir pasirinkite mėgstamą automobilio modelį. Tik Jūs sprendžiate, ar tai bus prabanga spinduliuojantys, ar automobilio ekonomiją užtikrinantys automobilio modeliai. Tegul nevaržoma kelionė po Juntinę Karalystę ir pašėlusį Liverpulį prasideda!

 
 • Liverpulis Oro uostas
  Stirling Road, Speke
  L24 1YH Liverpool

  Pi. - Pe.08:00 - 18:00
  &#.08:00 - 12:00
  Nedarbo diena09:00 - 12:00
  Rezervuoti šiame nuomos punkte

 • Liverpulis Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Stirling Road, Speke
  L24 1YH Liverpool

  Pi. - Pe.08:00 - 18:00
  &#.08:00 - 12:00
  Nedarbo diena09:00 - 12:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Auto nuoma Liverpulyje!

Išnaršykite visą miestą ir pasinerkite į pulsuojantį miesto ritmą kartu su automobilių nuoma Liverpulyje. Naujausi automobiliai leis patogiai ir greitai pasiekti norimas vietas. Kadangi miestas yra gana didelis, išsinuomoti automobilį Liverpulyje renkasi tiek verslo reikalais čia besisvečiuojantys, tiek ir keliaujantys žmonės. Leiskitės į kelionę ir atraskite tikrąjį miesto veidą. Tam, kad nepaklystumėte, Jūsų pasirinktos klasės automobilyje įmontuosime GPS daviklius, taip pat pasiūlysime ir kitas papildomas paslaugas. Išbandykite SIXT RENT A CAR – tegul tai tampa geriausiu Jūsų kelionės palydovu. Atraskite ir kurkite gražiausius prisiminimus, neskaičiuodami pravažiuojamų kilometrų – jie neribojami. SIXT – kai norite būti tikri dėl kelionės patogumo!  

Liverpulis – futbolu garsėjantis miestas!

Liverpulis yra ne tik kosmopolitiško miesto simbolis, bet ir garsiųjų Beatlų ir futbolo sostinė. Šiame mieste išties yra ką pamatyti. Rekomenduojame nuvykti iki Beatlų muziejaus, kuriame ne tik susipažinsite su grupės istorija, kartoteka, bet ir pajusite to meto dvasią. Jei žavitės architektūra, Liverpulio katedra taps puikiu lankytinu objektu. Taip pat nepraleiskite galimybės nuvykti iki futbolo stadiono ir netgi sudalyvauti rungtynėse. Įkaitinta aistruolių atmosfera įsimins ilgam. Atraskite tai ir savo pažintį su miestu pratęskite vienoje iš Liverpulio meno galerijų. Įsitikinkite, kokia spalvinga ir įvairiapusiška gali būti Jungtinė Karalystė pasinaudodami SIXT!

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas