Automobilių nuoma Londono Hitrou AP T5

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Kelias į Londono Hitrou AP T5 padalinį

Adresas

Sofitel London Heathrow T5 Terminal 5, TW6 2GD London, Jungtine Karalyste
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - Sk
07:00 - 23:00
Valstybinės šventės
07:00 - 23:00

Mūsų paslaugos Londono Hitrou AP T5

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Pasinerkite į nepamirštamus nuotykius Didžiojoje Britanijoje su Sixt automobilių nuoma Londono Hitrou oro uoste. Dar 1912 metais įkurtą automobilių nuomos kompaniją žmonės vertina visame pasaulyje, nes ypač aukšta paslaugų kokybė yra skiriamasis Sixt rent a car ženklas. Išbandykite patys – Jums tereikia išsirinkti dominantį automobilį. Didžiausia transporto priemonių pasiūla Europoje leidžia Jums kokį tik norite automobilį – kupė, kabrioletą, universalą, lengvąjį ar 4x4. Jei su Jumis keliauja mažyliai – parūpinsime vaikiškas kėdutes, kad kelionė būtų saugi ir patogi! Lėkite Anglijos keliais užtikrintai ir be rūpesčių, nes Jūsų kilometražas be limito, taigi išnaršysite visą Angliją. Leiskite sau išsinuomoti automobilį Londono Hitrou oro uoste ir džiaugtis viešnage!
Dar greitesnė ir patogesnė auto nuoma Londone! Londono Hitrou oro uoste (LHR) daug skirtingų terminalų ir nuo centrinio Londono šis oro uostas nutolęs 22 kilometrus. Jei norite išsinuomoti automobilį Londono Hitrou oro uoste, rinkitės 5-ą terminalą (T5), nes šalia jo įkurtas Sixt rent a car punktas leis Jums sutaupyti laiko! Šis terminalas – vos 5 minutės kelio nuo atvykimo vartų, be to, išėjus iš šio terminalo nėra jokių shuttle autobusų, todėl nebus žmonių grūsties. Dar viena patogi žinia – automobilį, kurį galite užsisakyti pasitelkę tiesiog savo iPhone telefoną, galėsite grąžinti per 24 valandas. Nustokite nerimauti, kad nerasite, kur įsikūręs Sixt – kompanija išsiskiria unikaliomis ir ryškiomis švieslentėmis, kurios iškart leis pastebėti nuomos punktą. Tegul kelionė, pasinaudojus automobilių nuoma Londono Hitrou oro uoste, prasideda!
Kosmopolitiško miesto pavyzdys – Londonas! Net keturis pasaulinio paveldo objektus turintis Londonas – kiekvieno žmogaus, kuris domisi istorija, kultūra, mada, architektūra, miestas. Pamatykite įspūdingus Bekingemo rūmus ir pasigrožėkite jau miesto simboliais tapusiais Londono akimi, Big Benu ir Tauerio tiltu! Norintiems pamatyti šiek tiek gamtos siūlome užsukti į centrinį Heidės parką, kur ne tik galima pasiirti valtele, bet ir pajodinėti žirgais. Karališkos atmosferos pripildytas miestas išlaiko modernios sostinės vardą, nes čia apstu modernizmo architektūros pavyzdžių. Atraskite, kokia graži yra Jungtinė Karalystė ir kaupkite prisiminimus su Sixt.
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Londono Hitrou AP T5
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Londono Hitrou AP T5?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Londono Hitrou AP T5, turite būti ne jaunesni nei 21 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Londono Hitrou AP T5.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Londono Hitrou AP T5?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

4,5
Remiantis 6779 atsiliepimais
„Sixt“ padalinyje
(4,7)
Transporto priemonės grąžinimas
(4,6)
Transporto priemonės perdavimas
(4,5)

DUK apie nuomą Londono Hitrou AP T5

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Londono Hitrou AP T5?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Londono Hitrou AP T5?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?