Automobilių nuoma
Gdansk
Žlugimas
Lenkija // Gdansk
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Gdansk: Sixt automobilio nuoma internetu

Automobilių nuoma Gdanske ir įmonės „Sixt“ aptarnavimu liko patenkinti šimtai žmonių, prisijunkite prie jų gretų! Vokietijos verlininko Martino Sixto įkurta automobilių nuomos kompanija yra numeris vienas gimtojoje Vokietijoje bei konkurencingas lyderis ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Gerai žinoma kompanija SIXT RENT A CAR žmonėms siūlo išsinuomoti automobilį Gdanske ir dar 104 – iose kitose valstybėse. Įmonės „Sixt“ paslaugas šiandien renkasi vis daugiau žmonių. Tik Jūs sprendžiate, kokio tipo automobilį norėsite vairuoti: lengvąjį, sportinį, prabangų ar lengvąjį krovininį. Išbandykite patogumą ir nevaržykite savęs, nes Jūsų pravažiuojamas kilometražas nėra ribojamas. Auto nuoma Gdanske – išmintingas sprendimas, taupantiems ir vertinantiems savo laiką.

 
 • Gdansko Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Ul. Slowackiego 210
  80-298 Gdansk

  Pi. - Pe.08:00 - 23:00
  &#.09:00 - 18:00
  Se.11:00 - 23:00
  Nedarbo diena09:00 - 17:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Gdansko centr. gel. st.

  Sixt Automobilių nuoma
  Podwale Grodzkie
  80895 Gdansk

  Pi. - Pe.09:00 - 15:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

Išsinuomoti automobilį Gdanske gali kiekvienas!

Gdanskas – tai gana didelis uostamiestis, todėl čia praverčia automobilių nuoma. Gdanske išsinuomoti automobilį tereikia užsukti į vieną iš SIXT RENT A CAR padalinių: oro uoste arba Gdansko centrinėje geležinkelio stotyje. Taip pat galima rezervuoti transporto priemonę internetu. Pratęskite savo kelionę po Lenkiją su patogiais, kas pusę metų pakeičiamais naujais automobiliais. Patirkite maksimalų komfortą ir pasinaudokite kitomis papildomomis mūsų paslaugomis: Jums siūlome vaikiškas kėdutes, papildomą automobilio draudimą, o tam, kad nepaklystumėte kaimyninėje šalyje, automobilyje įmontuosime GPS navigatorių. Pradėkite savo kelionę sklandžiai ir patogiai. Leiskitės į atradimų kelią kartu su SIXT!

Gdanskas – pagrindinis Lenkijos uostamiestis

Lankydamiesi Gdanske spėsite ne tik susipažinti su miesto architektūriniu ar kultūriniu paveldu, bet ir galėsite pasivaikščioti paplūdimiu ar Motlavos upės pakrante. Gdanskas garsus dėl savo senamiesčio, kuris žavi vietinius bei miesto svečius spalvingais pastatais, jaukiomis gatvelėmis, draugiškais miestiečiais. Jeigu Jus domina architektūra – siūlome apžiūrėti po visą miestą išsibarsčiusias bažnyčias ir katedras: Šv. Nikolo ar Šv. Jono bažnyčia, Olivos katedra, Karališkoji koplyčia – išskirtiniai miestą puošiantys statiniai. Norintiems pamatyti miestą iš viršaus, siūlome kilti apžvalgos ratu. Atraskite šį miestą išsinuomoję įmonės „Sixt“ automobilį ir pamatykite tikrąją Lenkiją.

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas