Automobilių nuoma Krakow

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Mūsų paslaugos Krakow

Aplankykite karališkąjį Lenkijos miestą kartu su kompanijos „Sixt“ automobilių nuoma Krokuvoje! 105 – ios pasaulio šalys, dėmesys klientui ir glaudus bendradarbiavimas su BMW koncernu yra skiriamieji SIXT RENT A CAR ženklai. Prisijunkite prie laimingų klientų gretų ir užsukite į vieną iš auto nuomos punktų Krokuvoje. Įmonė „Sixt“ Jums siūlo rinktis iš didžiausio Premium automobilių parko Europoje, todėl kiekvienas tikrai ras sau tinkamą transporto priemonę laikinai viešnagei kaimyninėje Lenkijoje. Optimali ekonomija, sportinio automobilio galia ar subtili prabanga – renkatės tik Jūs. Auto nuoma Krokuvoje – norintiems greito sprendimo patogiai kelionei po Lenkiją.   Kodėl verta išsinuomoti automobilį Krokuvoje?

Aplankykite karališkąjį Lenkijos miestą kartu su kompanijos „Sixt“ automobilių nuoma Krokuvoje! 105 – ios pasaulio šalys, dėmesys klientui ir glaudus bendradarbiavimas su BMW koncernu yra skiriamieji SIXT RENT A CAR ženklai. Prisijunkite prie laimingų klientų gretų ir užsukite į vieną iš auto nuomos punktų Krokuvoje. Įmonė „Sixt“ Jums siūlo rinktis iš didžiausio Premium automobilių parko Europoje, todėl kiekvienas tikrai ras sau tinkamą transporto priemonę laikinai viešnagei kaimyninėje Lenkijoje. Optimali ekonomija, sportinio automobilio galia ar subtili prabanga – renkatės tik Jūs. Auto nuoma Krokuvoje – norintiems greito sprendimo patogiai kelionei po Lenkiją. Kodėl verta išsinuomoti automobilį Krokuvoje?

Krokuva – tai karalių miestas, todėl važiuodami naujais įmonės „Sixt“ automobiliais jausitės patogiai ir greitai pasieksite Jums strategiškai svarbias vietas. Automobilių nuoma Krokuvoje itin paprasta. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai užsukti į vieną iš 3 – jų nuomos punktų, išsidėsčiusių skirtingose miesto dalyse. Išsirinkite norimą automobilio tipą ir mėgaukitės važiavimu! Neribokite savęs ir pamatykite ne tik Krokuvą, bet ir kitus Lenkijos kampelius, nes pravažiuojamas kilometražas neturi limitų. Taip pat siūloma pasinaudoti kitomis papildomomis paslaugomis: GPS navigatoriumi, vaikiškomis kėdutėmis ar papildomu automobilio draudimu. Keliaukite ir pamirškite visus rūpesčius, leiskite SIXT RENT A CAR pasirūpinti Jūsų kelionės patogumu!
Krokuva – nepamirštamas miestas Krokuvoje nesunku pasijausti lyg pasakų mieste, ne veltui keletas šio miesto vietų yra įtrauktos į UNESCO paveldo sąrašą. Aplankykite jas: Krokuvos senamiestis, Vavelio kalva ir Kazimiero kvartalas. Pastarasis yra žydų kvartalu vadinama vieta, kuriame buvo filmuojamas garsusis filmas „Šindlerio sąrašas“. Pasivaikščiokite po turgaus aikštę, apsilankykite halėje ir prie įspūdingos miesto pilies. Taip pat lankydamiesi šiame krašte nepraleiskite galimybės nuvažiuoti iki Veličkos druskų kasyklų, kur po žeme atrasite įspūdingai vien iš druskos nulipdytas sales bei išgrįstus požemius. Pradėkite savo atradimus ir leiskitės į nuotykius po Lenkiją kartu su kompanijos „Sixt“ automobiliais!
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Krakow
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Krakow?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Krakow, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Krakow.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą Krakow?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti Krakow. Gali būti taikomas mokestis.
Show more
Žiūrėti visus DUK
Klientų apžvalgos ir atsiliepimai
4,9
Remiantis 745 atsiliepimais
Transporto priemonė
(5,0)
„Sixt“ padalinyje
(5,0)
Transporto priemonės perdavimas
(4,9)
DUK apie nuomą Krakow
Ko reikia norint išsinuomoti automobilį Krakow?
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Krakow?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Krakow?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our stations in Krakow

Rodyti daugiau