Automobilių nuoma Lodze Oro uostas

 

Populiariausi Lodze Oro uostas

* Kainos apskaičiuotos 30.05.2023 už 4 dienų iš anksto apmokėtą nuomą Lodze Oro uostas nuo 06.06.2023. Mūsų kainos svyruoja kasdien, todėl šis pasiūlymas nėra garantuotas.

Kelias į Lodze Oro uostas padalinį

Adresas

Gen. S. Maczka 35, 94-328 Lodz, Lenkija
Daugiau informacijos

Darbo valandos

Pr - An
09:00 - 17:00
Tr
09:00 - 18:30
Kt
11:00 - 17:00
Pn
09:00 - 17:00

Mūsų paslaugos Lodze Oro uostas

Sixt automobilių nuoma Lodzės Vladislovo Reimonto oro uoste Lenkijoje (Łódź Władysław Reymont Airport)

Sixt automobilių nuoma Lodzės Vladislovo Reimonto oro uoste Lenkijoje (Łódź Władysław Reymont Airport)

Sixt automobilių nuoma Lodzės Vladislovo Reimonto oro uoste – norintiems patogumo ir ekonomiškos kelionės! Pratęskite savo maršrutą vos tik nusileidę Lodzėje ir pasiekite Lodzės miestą su kokybiškais Sixt rent a car automobiliais. Top trejetuke Europos automobilių nuomos rinkoje esanti kompanija buvo įkurta 1912 metais ir savo veiklą tęsia iki šių dienų. Nusprendus išsinuomoti automobilį Lodzės Vladislovo Reimonto  oro uoste galėsite rinktis, kokio tipo mašiną norėsite vairuoti. Gal tai bus ekonomiška lengvoji, universalas? O gal sportiniai kupė ar kabrioleto automobiliai? Jei norite prabangos, rinkitės visureigio klasės automobilius. Jei turite daiktų – Jūsų poreikiams siūlomi lengvieji krovininiai automobiliai. Sixt – pasirinkimas, kuris nenuvilia!
  • Auto nuoma Lodzėje – įsimintina kelionė po Lenkiją! * Lodzės oro uostas (LJC) – dar žinomas Lodės Lublineko pavadinimu, yra regioninis centrinės Lenkijos oro uostas. Nors nuo miesto jis nutolęs vos 6 kilometrus, vis dėlto nusprendus išsinuomoti automobilį Lodzės Vladislovo Reimonto  oro uoste renkasi ne vienas. Tai patogu, nes suteikia galimybę pamatyti ne tik Lodzės, bet ir aplinkinius miestelius bei pakeliauti po apylinkes. Be to, Sixt rent a car padalinį rasite pačioje oro uosto teritorijoje, todėl Jums nereikės sukti galvos mąstant, kaip nukeliauti iki miesto centro. Jūsų patogumui – automobilių nuoma Lodzės Vladislovo Reimonto oro uoste – leidžia automobilį grąžinti per 24 valandas. Efektyvi kelionė ir gražiausios akimirkos su Sixt!
  • Lodzė – pramoninis miestas turintis savo žavesio!* Tie, kurie sako, kad Lenkija gana niūri šalis – klysta. Nors Lodzė ir traktuojamas, kaip pramoninis miestas, pamatyti čia tikrai yra ką. Apsilankykite Kunigo malūne, Fabriko muziejuje ir pavaikštinėkite po miestą. Nepraleiskite galimybės pamatyti Aleksandro Nevskio katedrą, kuri savo spalvingumu ir formų įvairove sužavi kiekvieną. Galiausiai rekomenduojame nuvykti iki Lodzės rūmų, kurie buvo pastatyti dar XIX amžiuje! Nepamirštame kelionė naudojantis Sixt automobiliu!
Show more

Naudinga žinoti nuomojantis Lodze Oro uostas

Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Lodze Oro uostas?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Lodze Oro uostas, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Lodze Oro uostas.
Kokių dokumentų reikia norint išsinuomoti automobilį Lodze Oro uostas?
Priklausomai nuo automobilio kategorijos, jums reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, išduotą ne trumpiau kaip 1 metus. Taip pat gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo arba oficialaus vairuotojo pažymėjimo vertimo.
Show more
Žiūrėti visus DUK

Klientų apžvalgos ir atsiliepimai

5,0
Remiantis 83 atsiliepimais
Transporto priemonės grąžinimas
(5,0)
Transporto priemonės perdavimas
(5,0)
Kelias į „Sixt“
(5,0)

DUK apie nuomą Lodze Oro uostas

Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Lodze Oro uostas?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Lodze Oro uostas?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our nearby locations to Lodze Oro uostas

Rodyti daugiau