Automobilių nuoma
Wroclaw
Žlugimas
Lenkija // Wroclaw
Pakeisti asmeninius duomenis

Automobilio nuoma Wroclaw: Sixt automobilio nuoma internetu

Kompanijos „Sixt“ automobilių nuoma Vroclavoje padės Jums patiems planuotis savo laiką. SIXT RENT A CAR buvo įkurta 1912 metais Vokietijoje ir sėkmingai tęsia veikla iki šių dienų. Per daugiau nei šimtmetį kompanija sugebėjo išplėsti savo padalinių skaičių 105 – iose šalyse. Jeigu norite išbandykite aukštą paslaugų kokybę, siūlome išsinuomoti automobilį Vroclavoje. Išsirinkite iš didelio įvairių automobilių tipų asortimento: sportiniai, ekonomiški, prabangūs ir daugybė kitų modelių. Atraskite Lenkiją ir važiuokite jos keliais užtikrintai bei patogiai. Tegul viešnagė šioje šalyje būna įsimintina. Auto nuoma Vroclavoje – vertinantiems kokybę ir patogumą.

 
 • Vroclavo Oro uostas

  Sixt Automobilių nuoma
  Graniczna 190
  54-530 Wroclaw

  Pi. - Pe.08:00 - 23:30
  &#.09:00 - 17:00
  Se.12:00 - 20:00
  Nedarbo diena12:00 - 20:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Vroclavas centr. gel. st.

  Sixt Automobilių nuoma
  ul. Pilsudskiego 105
  50085 Wroclaw

  Pi. - Pe.08:00 - 17:00

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4, Lengvieji krovininiai automobiliai

 • Vroclavo/Hotel Hilton

  Sixt Automobilių nuoma
  Podwale 84
  50-414 Wroclaw

  Pi. - Pe.08:00 - 16:00

  Grąžinimas 24 val. per parą

  Galimos automobilių kategorijos: Lengvieji automobiliai ir universalai, Kupė ir kabrioletai, Visureigiai / 4x4

Automobilių nuoma Vroclavoje – paprastas būdas apžiūrėti miestą

Norintiems atrasti miestą ir pasiekti norimas vietas itin greitai apsimoka išsinuomoti automobilį Vroclavoje. Tai padaryti visai nesunku, nes užsukus į vieną iš kompanijos SIXT RENT A CAR padalinių Jums pasiūlysime patinkantį automobilio tipą. Tai galite atlikti ir internetinės rezervacijos metu. Taip pat, norint užtikrinti Jūsų patogumą, pasiūlysime pasinaudoti ir kitomis paslaugomis. Naudokitės naujausiais GPS navigatoriais, vaikiškomis automobilinėmis kėdutėmis, papildomu automobilio draudimu ar asmeniniu vairuotoju. Nevaržykite savęs ir keliaukite taip, kaip visada svajojote!

Vroclava – didžiausias Lenkijos Vakarų miestas

Vroclava savo grožiu nenusileidžia kitiems pasaulio miestams. Atraskite ir įsitikinkite tuo patys apsilankydami Turgaus aikštėje, nuvykdami iki Šimtametės salės ar vaikštinėdami Szczytnicki parke, kuriame įrengtas japoniškas sodas. Norintiems susipažinti su miesto istorija, siūlome nuvažiuoti iki Valdovų rūmų. Čia ne tik galėsite pasigrožėti pastato architektūra, tačiau norintys galės apsilankyti istorijos muziejuje. Vroclavoje taip pat yra įrengtas ir Zoologijos sodas, todėl, jei mėgstate būti floros ir faunos apsuptyje, nuvykite į jį su išsinuomotu automobiliu. Jeigu domitės muziejais, nepraleiskite galimybės apsilankyti bent keliuose, kadangi jų Vroclavoje yra išties nemažai: Karo, Vroclavos universiteto, Nacionalinis, Vroclavos miesto, Automobilių, Architektūros muziejai padės geriau suprasti meninius ar istorinius šalies vingius. Atraskite Lenkiją ir nuostabųjį Vroclavą su kompanija „Sixt“! Tegul nepamirštama kelionė prasideda dabar!

 
 

Jūsų privalumai su Sixt

 • Sixt garantuoja geriausią kainos pasiūlymą
 • Nauji automobiliai - vidutiniškai 3 mėnesių senumo
 • Nemokamas rezervacijos keitimas ar atššaukimas, kuomet už nuomą mokate atvykę atsiimti automobilio.
 • Miles & More - gauk mylių
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Didžiausia ir geriausia Vokietijos automobilių nuomos įmonė
 • Nėra jokių kredito kortelės mokesčio
 • Puikus klientų aptarnavimas