Automobilių nuoma Wroclaw

 

Daugiau nei 105 šalyse

Galite nuomotis automobilius su SIXT jau daugiau nei 110 metų

Premium automobilių parkas

Jauskitės išskirtiniu keliaudami su SIXT

Nauji automobiliai

Turime naujausią automobilių parką mieste

Nelaukite eilėse

Rinkitės pilnai skaitmeninį automobilio atsiėmimo būdą

Mūsų paslaugos Wroclaw

Kompanijos „Sixt“ automobilių nuoma Vroclavoje padės Jums patiems planuotis savo laiką. SIXT RENT A CAR buvo įkurta 1912 metais Vokietijoje ir sėkmingai tęsia veikla iki šių dienų. Per daugiau nei šimtmetį kompanija sugebėjo išplėsti savo padalinių skaičių 105 – iose šalyse. Jeigu norite išbandykite aukštą paslaugų kokybę, siūlome išsinuomoti automobilį Vroclavoje. Išsirinkite iš didelio įvairių automobilių tipų asortimento: sportiniai, ekonomiški, prabangūs ir daugybė kitų modelių. Atraskite Lenkiją ir važiuokite jos keliais užtikrintai bei patogiai. Tegul viešnagė šioje šalyje būna įsimintina. Auto nuoma Vroclavoje – vertinantiems kokybę ir patogumą.   Automobilių nuoma Vroclavoje – paprastas būdas apžiūrėti miestą

Kompanijos „Sixt“ automobilių nuoma Vroclavoje padės Jums patiems planuotis savo laiką. SIXT RENT A CAR buvo įkurta 1912 metais Vokietijoje ir sėkmingai tęsia veikla iki šių dienų. Per daugiau nei šimtmetį kompanija sugebėjo išplėsti savo padalinių skaičių 105 – iose šalyse. Jeigu norite išbandykite aukštą paslaugų kokybę, siūlome išsinuomoti automobilį Vroclavoje. Išsirinkite iš didelio įvairių automobilių tipų asortimento: sportiniai, ekonomiški, prabangūs ir daugybė kitų modelių. Atraskite Lenkiją ir važiuokite jos keliais užtikrintai bei patogiai. Tegul viešnagė šioje šalyje būna įsimintina. Auto nuoma Vroclavoje – vertinantiems kokybę ir patogumą. Automobilių nuoma Vroclavoje – paprastas būdas apžiūrėti miestą

Norintiems atrasti miestą ir pasiekti norimas vietas itin greitai apsimoka išsinuomoti automobilį Vroclavoje. Tai padaryti visai nesunku, nes užsukus į vieną iš kompanijos SIXT RENT A CAR padalinių Jums pasiūlysime patinkantį automobilio tipą. Tai galite atlikti ir internetinės rezervacijos metu. Taip pat, norint užtikrinti Jūsų patogumą, pasiūlysime pasinaudoti ir kitomis paslaugomis. Naudokitės naujausiais GPS navigatoriais, vaikiškomis automobilinėmis kėdutėmis, papildomu automobilio draudimu ar asmeniniu vairuotoju. Nevaržykite savęs ir keliaukite taip, kaip visada svajojote!
Vroclava – didžiausias Lenkijos Vakarų miestas Vroclava savo grožiu nenusileidžia kitiems pasaulio miestams. Atraskite ir įsitikinkite tuo patys apsilankydami Turgaus aikštėje, nuvykdami iki Šimtametės salės ar vaikštinėdami Szczytnicki parke, kuriame įrengtas japoniškas sodas. Norintiems susipažinti su miesto istorija, siūlome nuvažiuoti iki Valdovų rūmų. Čia ne tik galėsite pasigrožėti pastato architektūra, tačiau norintys galės apsilankyti istorijos muziejuje. Vroclavoje taip pat yra įrengtas ir Zoologijos sodas, todėl, jei mėgstate būti floros ir faunos apsuptyje, nuvykite į jį su išsinuomotu automobiliu. Jeigu domitės muziejais, nepraleiskite galimybės apsilankyti bent keliuose, kadangi jų Vroclavoje yra išties nemažai: Karo, Vroclavos universiteto, Nacionalinis, Vroclavos miesto, Automobilių, Architektūros muziejai padės geriau suprasti meninius ar istorinius šalies vingius. Atraskite Lenkiją ir nuostabųjį Vroclavą su kompanija „Sixt“! Tegul nepamirštama kelionė prasideda dabar!
Show more
Naudinga žinoti nuomojantis Wroclaw
Koks minimalus amžius norint išsinuomoti automobilį Wroclaw?
Norėdami išsinuomoti automobilį su SIXT Wroclaw, turite būti ne jaunesni nei 19 ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai kurių kategorijų automobiliams taikomas didesnis minimalus nuomos amžius ir gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.
Ar galiu pakeisti, pratęsti arba atšaukti savo užsakymą?
SIXT galite atsiskaityti internetu arba pasiimdami automobilį Wroclaw.
Ar galiu pasirinkti kitą grąžinimo vietą Wroclaw?
Galima išsinuomoti automobilį į vieną pusę, iš vieno nuomos padalinio į kitą ir pasiimti Wroclaw. Gali būti taikomas mokestis.
Show more
Žiūrėti visus DUK
DUK apie nuomą Wroclaw
Ko reikia norint išsinuomoti automobilį Wroclaw?
Ar galiu užsisakyti ilgalaikę automobilio nuomą Wroclaw?
Ar man reikia įsigyti draudimo ar apsaugos paketus kartu su nuoma Wroclaw?
Ar galiu prie savo nuomos pridėti papildomą vairuotoją?

Check out our stations in Wroclaw

Rodyti daugiau